Sari la conținut
Forum Roportal
cute.poison

Ce este de facut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dak o iubesti d atat timp, ar trebui totusi s-o qnosti...s stii ce-i place.... Si procedeaza tocmai dupa qm si-ar dori ea! P mine, sincer, nu m impresioneaza deloc tot felul de sqze stupide d a intra in vorba qm au obiceiul multi baieti.... Inceark s vorbesti q ea lucruri normale...s deschideti un subiect si ai putea sa-ti dai seama dupa felul qm iti vorbeste si qm t priveste.... Si dak iti dai seama k ii esti makr un pic simpatic, k s fie ceva frumos pt ea...adik sa ramana "q gura kskta" (cel putin p mine asta m-ar impresiona), sa-i spui verde-n fata c-o iubesti. Ori asta asteapta si o s fiti impreuna, ori o sa-ti spuna nu, si ajungi la situatia in kre esti aqma...dar makr stii c ai incerkt... :crazy: (Parerea mea)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dak o iubesti d atat timp, ar trebui totusi s-o qnosti...s stii ce-i place.... Si procedeaza tocmai dupa qm si-ar dori ea! P mine, sincer, nu m impresioneaza deloc tot felul de sqze stupide d a intra in vorba qm au obiceiul multi baieti.... Inceark s vorbesti q ea lucruri normale...s deschideti un subiect si ai putea sa-ti dai seama dupa felul qm iti vorbeste si qm t priveste.... Si dak iti dai seama k ii esti makr un pic simpatic, k s fie ceva frumos pt ea...adik sa ramana "q gura kskta" (cel putin p mine asta m-ar impresiona), sa-i spui verde-n fata c-o iubesti. Ori asta asteapta si o s fiti impreuna, ori o sa-ti spuna nu, si ajungi la situatia in kre esti aqma...dar makr stii c ai incerkt... :lol2: (Parerea mea)

Dacă nu scrii corect, degeaba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand vreau sa spun salutare tuturor!

 

Am si eu o problema, de cativa ani , pot sa zic ca iubesc o fata, dar nu stiu cum sa ma apropii de ea, de fiecare data cand incerc ma pierd, nu mai ma concentrez la ce se intampla pe langa mine, nu mai gandesc ce zic... as putea sa cred ca ea nu ma vrea ... si as vrea sa uit de ea , daca imi poate spune cineva cum as putea sa uit...

Sper sa nu treaca nimeni prin asa ceva.. ma gandesc la ea in fiecare zi si simt ca nu pot face nimic. :lol2:

sfatul meu?sa nu asculti ce vor zice cei de aici ,75%va fi doar misto... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sfatul meu?sa nu asculti ce vor zice cei de aici ,75%va fi doar misto... :crazy:

hai... ca majoritatea ne dam interesul sa dam un sfat cat de cat folositor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai... ca majoritatea ne dam interesul sa dam un sfat cat de cat folositor.

asta e sfatul care il pot da,este parerea mea personala...uitate prin toate topice sa vezi 90% se repeta;fiecare sta ferm pe pozitia lui..si cam 75%e vorba de offtopic,mistouri...verifica daca crezi ca vb prostii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta e sfatul care il pot da,este parerea mea personala...uitate prin toate topice sa vezi 90% se repeta;fiecare sta ferm pe pozitia lui..si cam 75%e vorba de offtopic,mistouri...verifica daca crezi ca vb prostii...

 

Si nu este nimic rau in ce se intampla pe forum. Omul citeste, dar pana la urma face tot ce stie el. Asa facem toti. El va selecta acele sfaturi care sunt in convergenta cu aspiratiile / dorintele lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o problema, de cativa ani , pot sa zic ca iubesc o fata, dar nu stiu cum sa ma apropii de ea, de fiecare data cand incerc ma pierd, nu mai ma concentrez la ce se intampla pe langa mine, nu mai gandesc ce zic... as putea sa cred ca ea nu ma vrea ... si as vrea sa uit de ea , daca imi poate spune cineva cum as putea sa uit...

Sper sa nu treaca nimeni prin asa ceva.. ma gandesc la ea in fiecare zi si simt ca nu pot face nimic. :lol2:

 

 

La viteza de melc turbat pe care o ai tu...o sa ti-o ia altul. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca tu faci mai mult offtopic decat noi. Mai schimba placa :vava:

 

Am si eu o problema, de cativa ani , pot sa zic ca iubesc o fata, dar nu stiu cum sa ma apropii de ea, de fiecare data cand incerc ma pierd, nu mai ma concentrez la ce se intampla pe langa mine, nu mai gandesc ce zic... as putea sa cred ca ea nu ma vrea ... si as vrea sa uit de ea , daca imi poate spune cineva cum as putea sa uit...

Sper sa nu treaca nimeni prin asa ceva.. ma gandesc la ea in fiecare zi si simt ca nu pot face nimic. :vava:

 

Eu zic sa incerci cu sms'uri sau sa o suni. Poate asa iti este mai usor sa'i spui ce simti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand vreau sa spun salutare tuturor!

 

Am si eu o problema, de cativa ani , pot sa zic ca iubesc o fata, dar nu stiu cum sa ma apropii de ea, de fiecare data cand incerc ma pierd, nu mai ma concentrez la ce se intampla pe langa mine, nu mai gandesc ce zic... as putea sa cred ca ea nu ma vrea ... si as vrea sa uit de ea , daca imi poate spune cineva cum as putea sa uit...

Sper sa nu treaca nimeni prin asa ceva.. ma gandesc la ea in fiecare zi si simt ca nu pot face nimic. :vava:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×