Sari la conținut
Forum Roportal
cute.poison

Ce este de facut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand vreau sa spun salutare tuturor!

 

Am si eu o problema, de cativa ani , pot sa zic ca iubesc o fata, dar nu stiu cum sa ma apropii de ea, de fiecare data cand incerc ma pierd, nu mai ma concentrez la ce se intampla pe langa mine, nu mai gandesc ce zic... as putea sa cred ca ea nu ma vrea ... si as vrea sa uit de ea , daca imi poate spune cineva cum as putea sa uit...

Sper sa nu treaca nimeni prin asa ceva.. ma gandesc la ea in fiecare zi si simt ca nu pot face nimic. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand vreau sa spun salutare tuturor!

 

Am si eu o problema, de cativa ani , pot sa zic ca iubesc o fata, dar nu stiu cum sa ma apropii de ea, de fiecare data cand incerc ma pierd, nu mai ma concentrez la ce se intampla pe langa mine, nu mai gandesc ce zic... as putea sa cred ca ea nu ma vrea ... si as vrea sa uit de ea , daca imi poate spune cineva cum as putea sa uit...

Sper sa nu treaca nimeni prin asa ceva.. ma gandesc la ea in fiecare zi si simt ca nu pot face nimic. :spiteful:

in primul rand cati ai aveti? Poate lipsa ta de experienta cu fetele poate sa fie de vina. Daca continui sa faci asa o sa o pierzi si o sa iti para si mai rau.... asa ca te sfatuiesc sa te fortezi sa vorbesti cu ea mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Avem 19 ani .. Problema nu este experienta , cu altele m-am descurcat dar nu pot sa mi-o scot din minte, si totusi cand ajung la ea ma cam pierd, nu stiu de ce..

pai depinde cata experienta ai :P pentru unii experienta ta cu fetele e nimic... In principiu asta este cauza.

Nu trebuie sa te blochezi. I-a placut unui tip de mine ... cam pe la 19 ani. Imi trimitea e-mail super lung .. in care imi spunea cat de mult ma iubese ... dar cand ma vedea se pierdea si nu putea sa vorbeasca. Scoteam cu greu 2 cuvine si pana la urma nu l-am mai bagat in seama. :spiteful:

Incearca sa te fortezi sa vorbesti mai mult cu ea.

Editat de ClassicAlina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce inseamna la tine "m-am descurcat".Daca te descurci doar cu alea care nu-ti plac nu te descurci deloc.

Editat de J0'
okay , inteles , my bad!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@cute io cred ca o ubesti rau! si cu toate ca exista atatea harti :spiteful: te pierzi asa ... te duci frumos la ea si o coplestesti cu complimente de esti frumoasa de-mi sta ceasul etc ... si apoi o iei si tu la sucuri, cafele , te destinzi , cu timpul te dai tu pe brazda , si daca vrei sa o uiti , asta e cam ciudat , nu ai fost impreuna cu ea , o vezi ca perfectiunea intruchipata , trebe sa fii cu ochii nitel in 4 sa vezi ce e de capul ei , sa ii gasesti defecte etc

Editat de J0'
ouppsss ai editat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu dau in balbaieli, roportal ..merge ca naibi.

 

ON: fa diferenta intre iubire, indragostire, obsesie si placere.

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×