Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
reamonn1

sedinta psiholog

Recommended Posts

Asa de scump?? :crazy:

Atata mi-a luat.... :yahoo: In bucuresti, poate in alte orase sa fie mai ieftin..... Matusa mea acum cativa ani, in Zalau platea 250 de mii ROL...

pai si cat dureaza sedinta asta?o ora?

Da, deobicei; cateodata, daca nu are nimic dupa tine se prelungesc povestile cateodata....

eu plateam in ploiesti 50 RON sedinta cam acum un an.

arentie, psihologul nu iti rezolva de unul singur problemele, trebuie sa te inarmezi cu multa vointa si cu dorinta sincera de a schimba ceva, ca altfel vei pati ca mine si vei arunca banii pe fereastra.

e complicata problema asta cu psihologul. am vazut ca unii de aici de pe site sunt foarte entuziasmati de schimbarile de care au avut parte in viata lor dupa ce au mers la sedinte de psihoterapie. eu personal sunt destul de reticent.

oricum, e bine sa incerci, ca sa nu traiesti pe urma cu regretul ca puteai schimba ceva si nu ai facut-o!

eu intrebasem pentru o prietena care este psiholog si era la inceput...nu stia cat sa ia la o sedinta.....si am zis sa intrebam si noi.....sa ne documentam

scump

Pe mine m-a costat destul de mult - 2000 de lei. Insa nu banii contau, ci totul depindea de mine pan' la urma.