Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

Canon a550

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

7,1 mpx..face poze super,filmeaza si in conditii de seara cu sonor dar cam decomprimat si e nevoie de ceva spatiu pe card!

daca vrea cineva una bucata sa ma apeleze pe pm sau mess.. pret foarte bun-ieftina,sigilat,zero km..

post-76032-1191292532_thumb.jpg

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde stii cum pozeaza daca are doar 0km ? i-ai dat chilometrajul inapoi ? :lol:

pt ca am avut la vanzare eu personal cateva bucati si sunt poze facute la intalnirea de sambata cu unul dintre ele :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios cu ce pret dai camera...tinand cont ca este slabuta, si veche (a fost lansat modelul acum 2 ani jumate).

 

Mi-am luat si eu de curand o astfel de camera, cu 345 RON. Eram intr-o excursie, uitasem camera mea acasa, si aveam neaparat nevoie de ceva ieftin cu care sa fac fotografii de calatorie...si Canon A550 mi s-a parut cea mai buna optiune...pe care am avut-o la dispozitie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt curios cu ce pret dai camera...tinand cont ca este slabuta, si veche (a fost lansat modelul acum 2 ani jumate).

 

Mi-am luat si eu de curand o astfel de camera, cu 345 RON. Eram intr-o excursie, uitasem camera mea acasa, si aveam neaparat nevoie de ceva ieftin cu care sa fac fotografii de calatorie...si Canon A550 mi s-a parut cea mai buna optiune...pe care am avut-o la dispozitie.

cred ca vb aiurea fara suparare..cum sa apara acum 2 ani?acum 1 an abia aparuse a610 care are 5mpx..asta este productie martie 2007 de 7.1 mpx si o dau cu 3,5mil..si unde ai gasit tu la 3,45 camera?cand in magazin sub 5mil nu o gasesti nici unde,vezi ca tu faci vreo confuzie fara suparare si astept sa te corectezi ca te ai facut de ras,sau ai vrut doar sa imi strici postul!pt cei care cred ca respectivul are "dreptate" atasez link direct la fabricant..

http://www.canon.com/camera-museum/camera/...rs&page=psa

 

p.s. cred ca acum 2 ani nu sunt sigur dar parca nu aparusera camere digitale de 7 megapixeli!!!

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×