Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Jocuri doizece

Postări Recomandate

Cu ocazia internetics am zis sa vad si eu jocurile oferite de doizece.

Jocurile de carti sunt super faine si nu e de mirare ca sunt in permenenta cel putin 70 de jucatori online.

Am pierdut cateva ore jucand whist si pocaer.

Chiar m-am gandit serios sa fac o sectiune de jocuri online pe roportal, dar asta in vacanta de vara sau la toamna deoarece vreau sa fac ceva care sa aduca ceva in plus fata de doizece.

 

http://www.doizece.ro/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar m-am gandit serios sa fac o sectiune de jocuri online pe roportal, dar asta in vacanta de vara sau la toamna deoarece vreau sa fac ceva care sa aduca ceva in plus fata de doizece.

http://www.doizece.ro/

 

O spui cu atata usurinta incat ma face sa cred ca nu stii nici pe departe cata munca este implicata in realizarea unui astfel de site. :roll:) Iarta-ma, nu vreau nicicum sa te jignesc, dar sincer nu cred ca este posibil sa faci ceva asemanator intr-o vacanta... sau de unul singur.

 

In afara de asta... cred ca la-ai vizitat la 5 dimineata, pentru ca ziua sunt in permanenta in jur de 200 de jucatori online. :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut vivi,

 

Stiu ca este multa munca si te felicit pentru ce ai realizat. Davada este si faptul ca exista atatea pagini cu jocuri online ::roll::

Nu am spus ca o sa ma apuc singur de lucru de un asa proiect (nici nu stiu sigur daca ma voi apuca).

Un astfel de proiect este tentant datorita faptului ca trebuie sa lucrezi la inceput iar dupa nu mai pirzi atata timp cu modificarile. Eu trebuie zilnic sa adaug site-uri, sa validez anunturi sa raspund pe forum ce sa mai vorbesc de modificarile care le fac la site.

 

Referitor la numarul de vizitatori ai dreptate dar eu ma referea doar la Whist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×