Sari la conținut
Forum Roportal
crs_tzep

Sugestie

Postări Recomandate

Ce ar fi daca sa-ar introduce butonul de delete pentru userul de rand la propriile mesaje (un timp limitat ca si edit) la propriile mesaje(daca se poate) ..pentru ca mie mi se intampla a 5 oara sa pun un mesaj de 2 ori si m-am tot plictisit sa vad scris acolo in dublu exemplar ...

 

Se poate pls..:huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca ideea e buna, zic eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cand am intrat pe forum mi sa-a parut ciudat ca nu puteam "retrage cuvintele" :huggles: E oca si din partea mea. :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offtopic: Hmmmm se pare noaptea dup orele 2-3 imi vin numai idei bune cred ca , cola pe care am baut-o aseara a fost de vina

ontopic: Imipare bene ca e lumea de aceeasi parere cu mine ...dar sa vedem ce spune si roportal ...???

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ideea e buna dar Invisionul nu permite aceasta optiune.

Se lucreaza la versiunea 2.1 si sa-ar putea ca in aceasta sa se poata.

Ma interesez si va tin la curent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma gandeam eu la var ca sa-ar putea sa nu se poata pentru ca nu permite programul

[snapbacca]43959[/snapbacca]

 

Deocamdata pot doar sa activez sa va puteti sterge mesajele dar fara limita de timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa va puteti sterge mesajele dar fara limita de timp.
Nu cred ca ar putea fi o idee prea buna ...nu de alta ca poate se supara cineva si sterge asa vre cateva sute de meaje de ale lui....nu ca vre un user serios ar face asta dar mai sti :huggles: Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca ar putea fi o idee prea buna ...nu de alta ca poate se supara cineva si sterge asa vre cateva sute de meaje de ale lui....nu ca vre un user serios ar face asta dar mai sti :huggles:

[snapbacca]43971[/snapbacca]

 

Pe cand foloseam phpbb au fost cazuri in care un utilizator a sters mesaje dupa ce sa-a raspuns la ele si nu se mai intelegea nimic din discutia respectiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×