Sari la conținut
Forum Roportal
TeMe

Poli - Steaua

Postări Recomandate

Dupa o incursiune pe forumul celor de la Dinamo am ramas un pic pe ganduri...Cu toate ca stiu de unde provine aversiunea suporterilor polisti pentru dinamovisti, mi-am dat seama ca tindem sa exagerem cateodata cu aroganta noastra. De fiecare data promitem macel la Bucuresti, dar, deocamdata, inca nu am reusit sa demonstram acest lucru :huggles:"

Sper ca inaintea meciului cu Steaua sa dam dovada de mai multa modestie inaintea partidei, urmata de o victorie clara. :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. In primul rand vreau sa iti urez bine ai venit pe roportal :huggles:

2.:cheers:!! bate Steaua ce crezi ca se mai intampla pomana pe care a avut-o Poli cu Rapidul .? :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:thinca: Bate Steaua? hm... chiar ma abtin. Cred ca meciul va zice totul. Eu as inclina spre Poli=obstacol serios in calea titlului pentru Steaua, dar mai bine asteptam.

Si totusi... :huggles: de unde pomana din partea Rapidului? la 0-3, cred ca nici nu se pune problema unei victorii altfel decat bine meritata....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Om trai si om vedea dar eu zic ca Poli e o echipa slaba...... iar Steaua la ora actuala e o echipa mai slaba ca Dinamo ori ca Rapid de aceea eu zic ca nu merita sa ia titlul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar Steaua la ora actuala e o echipa mai slaba ca Dinamo ori ca Rapid de aceea eu zic ca nu merita sa ia titlul...

[snapbacca]43986[/snapbacca]

 

Nu esti singurul care crede asta... mai ales dupa blatul nesimtit cu FCM Bacau... pana si suporterii au plecat, echipa din Ghencea jucand mai bine de 20 de minute cu tribunele goale.. :huggles: :huggles: :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suporterii au plecat din alte motive. Iar daca Steaua a facut blat cu FCM Bacau, Dinamo ce a facut cu Apulum, Otelul si U Craiova. Ca sa amintesc doar ultimele meciuri :o:

 

Cu toate astea, nu cred ca Steaua castiga sambata. Nu prea are cine sa dea gol in Ghencea. Poate doar cu ajutorul publicului.... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Suporterii au plecat din alte motive. Iar daca Steaua a facut blat cu FCM Bacau, Dinamo ce a facut cu Apulum, Otelul si U Craiova. Ca sa amintesc doar ultimele meciuri  :good:

[snapbacca]46944[/snapbacca]

 

Mai bine zis "si din alte motive" pentru ca blatul ala la-a vazut toata lumea... insa nu-sa dovezi, ce sa-i faci?!? :blinca: :blinca: :blinca:

 

Cat despre meciul de sambata, vreau sa invinga cel mai bun... :o: :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat despre meciul de sambata, vreau sa invinga cel mai bun... :good: :o: :)

[snapbacca]47123[/snapbacca]

 

Te referi la meciul din Regie, nu? :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te referi la meciul din Regie, nu? :Pe

[snapbacca]47127[/snapbacca]

 

 

Nope, ma refer la meciul din Ghencea... in Regie va invinge Rapid.. :Pe :Pe :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi frumos sa fie asa:

Steaua - Poli 2

FC Arges - Dinamo X

 

Sa termine amandoua la egalitate si Steaua sa castige titlu (avantajata in intalnirile directe) :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×