Sari la conținut
Forum Roportal
istvanmadalin

PROBLEME CU LASTXP

Postări Recomandate

AM INSTALAT DE CURAND LASTXP O ULTIMA VARIANTA A XP-ULUI CU SP2 SI CU TOATE PE EL, MERGE SUPAR BINE NU PAPA MULTE RESURSE ESTE BINE OPTIMIZAT DAR AM O MICA PROBLEMA ORICE MODIFICARI FAC IN EL NU RAMAN DUPA RESTART, SA DAU TOTUSI UN EXEMPLU DE MODFICICARE : IN TASKBAR BIFEZ SHOW QUICK LAUNCH SE DA APLAY SE DA RESTART SI NU RAMANE SI TOT ASA DIFERITE MODIFICARI. DACA MA POATE AJUTA CINEVA ROG SA-MI SPUNE CE SETARI SA FAC MERCI

Editat de EmmaD
Caps Lock OFF, please!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat are kitul de instalare? Intreb pentru ca astfel de last XP-uri facute cu tigara in gura de neste baieti plictisiti vin si cu ceva programele la pachet.Sa nu aibe deep freeze-ul -stiu ca black edition il avea... edit :sau silver edition ...ma rog, o editie colorota :)-.Check it out.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu mai scrie cu caps. (citeste regulamentul)

2. Nu mai instala rahaturi de xp-uri. Instaleaza-ti un xp normal si gata.

Alea sunt xp-uri carora li sau scos multe servicii, multe pachete, multe fisiere...de acea merge mai repede dar... cu multe erori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. Nu mai scrie cu caps. (citeste regulamentul)

2. Nu mai instala rahaturi de xp-uri. Instaleaza-ti un xp normal si gata.

Alea sunt xp-uri carora li sau scos multe servicii, multe pachete, multe fisiere...de acea merge mai repede dar... cu multe erori.

 

GG ma GigJoe ia incearca tu Xp Hacked Edition Sa vedem de ala ce mai zici :brunette:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GG ma GigJoe ia incearca tu Xp Hacked Edition Sa vedem de ala ce mai zici :brunette:

 

La fel zic.

Toate sunt craps.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GG ma GigJoe ia incearca tu Xp Hacked Edition Sa vedem de ala ce mai zici :o:

Foloseşte XP SP 2, fă-i update-urile la zi (cam 80

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

berbecu cu lastxp: baga dvd`ul inapoi si la start screen`ul ala da click pe settings.si ai grija sa fie debifat "system restore".dupa restart o sa iti ramana orice schimbare faci.si oricum merita sa tii lastxp in calc. e bun si stabil.si nici nu e facut de niste baieti cu tigara in gura.e facut de niste baieti inteligenti, care stiu unde sa umble.

Editat de iovy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

degeaba, un windows original, tot ala este cel mai bun,

ala ce le fac aia numai asa, pt cei care nu vor sa cumpere original, dar nu merg foarte bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×