Sari la conținut
Forum Roportal
Baby_Blue

Eurovision

Postări Recomandate

EDIT

 

mai lasati-ma cu asta..eu am zis ca apreziez o valoare...o muzica buna o voce frumoasa si trebuie sa recunoastem ca om avea noi sportivi buni da la capitolul muzica stam ff prost.Trist dar adevarat:(((Nu-mi face placere sa spun asta.

[snapbacca]47298[/snapbacca]

Ce intelegi tu prin "muzica buna"! ;)" Lumineaza-ne si pe noi, te rog! :cheer:

 

Da ,normal,si am fost chiar ff fericita..pentru ca nu ma asteptam.Chiar ne-au facut fericiti...merita felicitati pentru ca sunt sigura ca toti am zis ca o sa castigam ca avem sanse..dar de fapt in adancul inimii eram ff trisiti(nu speram mare lucru).Merita felicitari.Ne-au facut fericiti.

[snapbacca]47634[/snapbacca]

Hotaraste-te! Cum poti fi fericita cand cineva care nu e pe gustul tau castiga in anumite situatii? No offence, dar ai inceput sa te contrazici! :cheer:

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

EDIT:...Adella_romania te rog sa ramai ontopic.

Topicul de fata se adreseaza concursului Eurovision :blinca:

:cheer:

 

 

Intrebare: Cine a castigat in 1989 Eurovision-ul? :cheer:

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

EDIT:...iar in legatura cu Luminita nu mi-a placut am chiar spus....Muzica buna e cea care e cunoscuta international si care place tuturora si nu din patriotism......adica Madonna,ErosRamazotti.

 

Si inca ceva..cei de la Zdobsi Zdub au si voce si ritm..sunt in topuri..daca erau sponsorizati ca romanii sunt sigura ca luau premiul cel mare.Sunt buni.

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog ramaneti ontopic si discutati-va opiniile contradictorii negative cu privire la "alte natii" pe privat.

Multumesc!

 

- Sunt interzise cu desavarsire injuriile, afirmatiile vulgare, rasiste , antisemite sau xenofobe .

vezi Regulament Roportal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, vad ca sa-au cam incins spiritele pe aici... :blinca:

Haideti sa revenim la "oile" noastre. Intrebarea ramane valabila:

Intrebare: Cine a castigat in 1989 Eurovision-ul? :cheer:

[snapbacca]47834[/snapbacca]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In anul 1989, Eurovizionul ii premia pe cei de la Riva cu piesa "Rocca Me" pentru Iugoslavia. :cheer:

 

In anul 1967, Sandie saw a luat locul 1 pentru Marea Britanie, cu piesa Puppet On A String, lasand Elevetia cu mult in urma, aceasta neprimind nici macar un punct. :cheer:

Intrebare: prin ce se deosebea Sandie de alti cantareti?

post-1519-1118504467_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare: prin ce se deosebea Sandie de alti cantareti?

[snapbacca]48174[/snapbacca]

Prin ceea ce se deosebeste si Cesaria Evora (de multe cantarete). Atat Sandie cat si Cesaria apareau pe scena desculte! ;)

 

mmm...cu toate ca nu prea ascult muzicaa romanesca...ma bucur ca au castigat romanii....mai ales sistem....bravo lor!!

[snapbacca]48215[/snapbacca]

Bine ai poposit pe la noi, Gabitu! Iti impartasim bucuria in aceeasi maniera SISTEMatica si speram sa te simti in largul tau pe aici! :cheer:

 

 

Intrebare: Ce artist a castigat Eurovision-ul de 2 ori? Este si singurul de altfel. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×