Sari la conținut
Forum Roportal
Baby_Blue

Eurovision

Postări Recomandate

Mie mi-au placut baietii din Letonia si tipa din Israel, care, pe langa o voce frumoasa, a avut si o rochie superba...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a placut sow-ul facut de Ruslana... chiar ca a meritat sa castige anul trecut. De fapt... mi-a placut intreaga ei participare la Eurovizion. Si cica are 18 ani... sau am tinut eu minte aiurea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Let Me Try"... o melodie care cantareste mult in balanta autohtona cu "capete luminate" ce ne compun muzichiile!

Mi-ar fi placut ca SISTEMaticii nostri impreuna cu Luminita sa castige locul 1! Ne multumim insa si cu bronzul, cu toate ca le-as fi dat "votul de aur" daca era dupa mine! :huggles: O alta piesa cu greutate a interpretat si Chiara (Malta) - Angel! Voce superba si versuri pe masura! :cheers: Nu-i asa? :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont de modul cum se voteaza daca exodul va continua si vom ajunge si prin alte tari europene peste cativa ani poate vom reusi chiar sa luam titlul (indiferent de melodie).

 

Nu mi-o mai amintesc :">  N-ai o poza, ceva?  :huggles:

[snapbacca]44189[/snapbacca]

 

http://www.eurovision.tv/englis/albania.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

good job romania !!! :huggles: :huggles: :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uca, Franta si Germania... rusinea Europei ...dar ele oricum se califica din oficiu fiind tarile care sponsorizeaza acest eveniment

In legatura cu clasamentul uitati-va la diferenta dintre primul loc si urmatoarele. De foarte multi ani nu a mai fost o asa de clara detasare a castigatorului! :cheer:

Si felicitari Luminitei Anghel si formatiei Sistem. I-am vazut si in semi-finala si in finala si mi-a placut cum a cantat... i-a iesit muuuuult mai bine decat la preselectia autohtona. :huggles: :huggles: :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu prea inteleg ce cauta grecii pe locul intai, au fost melodii mult mai bune decat a lor!

[snapbacca]44103[/snapbacca]

 

Nici mie nu mi-a placut deloc melodia "gretilor", dar mi-a placut grecoaica... :"> :huggles: :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mi-o mai amintesc :">  N-ai o poza, ceva?  :huggles:

[snapbacca]44189[/snapbacca]

 

 

Ma refeream la rochia pe care a purtat-o in finala. Am atasat cateva poze, sa o observi in diferite ipostaze, dar daca iti aduci aminte, era mai interesanta in jos ( despicata pe o parte si in interior era rosie)... iti suna cunoscut? :huggles:

post-1519-1116957697_thumb.jpg

post-1519-1116957725_thumb.jpg

post-1519-1116957736_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Precum ziceau si asta seara la tvr, cand au fost intervievati... piesa Greciei era deja pe piata europeana cu cel putin 1 luna inainte de concurs.. pe cand noi nu am avut promovare decat in 4 tari.. ceea ce nu prea se compara.

Sincer nu mi`a placut piesa Greciei.. sunt sigura ca printre celelalte piese se putea gasi una mai bune( a noastra de ex :o:) oricum..macar de data asta am iesit pe o pozitie buna si parca am fost priviti si altfel de cei de acolo... Felicitari lor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×