Sari la conținut
Forum Roportal
skorpiak

Yahoo Mail

Postări Recomandate

incearca sa te loghezi de pe alt cont, dar de pe acelasi pc, apoi sa te loghezi in contul tau, dar de pe alt pc... in principiu, sa fie si o alta conexiune la internet, pentru a fi sigur ca ISP este in regula...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am logat pe mai multe conturi dupa pc-ul meu si la fel face , dupa care am incercat dupa alt pc care e conectat la alt Internet si merge . Mailul pe Gmail merge foarte bine , dar nu inteleg ce se intampla cu cel pe yahoo . Cam ce e de facut in cazul acesta ? Am mai incercat pe alt mail mai vechi , care are interfata veche si merge perfect, dar nu inteleg cele noi nu fuctioneaza

Editat de bogdanbn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am logat pe mai multe conturi dupa pc-ul meu si la fel face , dupa care am incercat dupa alt pc care e conectat la alt Internet si merge . Mailul pe Gmail merge foarte bine , dar nu inteleg ce se intampla cu cel pe yahoo . Cam ce e de facut in cazul acesta ? Am mai incercat pe alt mail mai vechi , care are interfata veche si merge perfect, dar nu inteleg cele noi nu fuctioneaza

 

dezinstaleaza-ti tot yahoo din pc...

(messenger, toolbar, etc - te duci in control panel/programs/uninstall

apoi restart, si accesezi pe browser mail.yahoo.com

 

acolo te loghezi, si daca ai probleme din nou, mai vorbim

daca nu, iti reinstalezi messul versiune mai veche...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dezinstaleaza-ti tot yahoo din pc...

(messenger, toolbar, etc - te duci in control panel/programs/uninstall

apoi restart, si accesezi pe browser mail.yahoo.com

 

acolo te loghezi, si daca ai probleme din nou, mai vorbim

daca nu, iti reinstalezi messul versiune mai veche...

 

Am reinstalat dezinstalat tot si am sters folderul yahoo de unde s-a instalat apoi din nou install si acelasi lucru . Sa ma loghez pe messenger merge foarte bine . Ceea ce ma deranjeaza pe mine e ca nu pot intra in mail dupa interfata asta noua fiindca imi da loading mail intruna ca si cand as da refresh si nu pot nici macar sa sterg mailurile . Deci sa nu ma inteleg gresit : Messenger merge , mailul nu merge am specificat in ce sens ;nu merge nici in spam , nici in inbox .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×