Sari la conținut
Forum Roportal
skorpiak

Yahoo Mail

Postări Recomandate

cel mai probabil ai un keylogger in PC...si asa cel care te-a infectat ti-a aflat fara probleme parola la maail si orice alta parola la alte site-uri sau mai sttiu eu ce....mai exact cand esti infectata cu un keylogger persoana care te-a infectat primeste pe mail log-uri cu tot ce tastezi toate site-urile pe care le vizitezi si print-screenuri de la tine de pe PC...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am doua adrse de mail si niciuna dintre ele nu mai imi permite sa pot vizualiza mesajele si nici sa discut pe chat!

introduc atat id-ul cat si parola si nu se mai logheaza. si asta dintr-o data, fara sa fac modificari privind parola sai id-ul.

daca ma puteti ajuta va multumesc anticipat!

nici messemgerul nu mai merge pentru cele doua id-uri!

Si mie mi-au suspendat un cont.....ei il pot suspenda si fara motiv(chiar asta ai bifat cand ti-ai facut contul),dar si din cauze de violare TOS cum ar fi:pagini scam,keyloggere,diferite programe de mess(cum ar fi sa vezi cine e pe inv) si altele....incearca sa dai la "am uitat parola" si daca la un anumit punct iti spune ca nu poate fi resetata online....sorry it is GONE......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi s-a intamplat ca atunci cand mi-am uitat parola si am incercat sa mi-o recuperez nu reuseam ca scriu codul ala corect ... desi respectam si dimensiunea cu majuscule sau nu si tot nu reuseam ... asta a fost la alt Id nu mai am nevoie dar vreau sa stiu daca vi s-a intamplat si daca e un bug ca e nasol :|

Incearca si cu alt browser,su uita-te jos la "language bar" daca nu cumva e English Programming sau altceva...trebe sa fie English (United States).....iti provoaca multe pagube tampenia asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal&RE all!am si eu o problema pe kre o consider ...destul de grava.zilele trecute mi am skimbat parola contului meu YM.problema e ca pur si simplu am uitat-o.Va rog nu radeti de mn desi stiu k ar trebui.O problema si mai mare e ca nu mi mai aduc aminte ce date personale am furnizat acum 4-5 ani cand am creat contul,daca am dat datele reale sau unele putin modificate.parola ce-a noua mi-as fi adus-o aminte mai mult k sigur daca nu aveam o problema...chiar dupa ce am skimbat o am lesinat:(.multumesc tuturor anticipat si sper ca o sa primesc un raspuns bun:).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai uitat sa pui intrebarea..

Faci o meditatie si iti amintesti parola sau faci alt cont.

Daca meditatia nu e transcedentala, nu-si va aminti in vecii vecilor. :resent: :cry: :lol:

 

Eu cand imi fac conturi, indiferent pe unde, scriu frumos pe un caiet numele si parola, ca sa nu-mi incarc prea tare memoria. Si cand apar probleme, tusti acolo. Si dau skip la meditatie. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hei poate ma ajutati si pe mine. :crazy:

Am incercat sa imi schimb parola la e-mail si cand am schimbat-o mi-a dat o eroare, iar dupa aceea mi-a zis "verifi your pasword" si am introdus iar parola si iar si iar...si nu reusesc sa ma loghez sa-mi citesc mail-urile

Nu-mi spune ca parola e gresita...ci doar introduc intruna parola si nu intru in cont... :roll:

PS:in contul de mesenger intra dar in email nu

Pur si simplu disper :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

As dori un sfat:mi-am facut cont YAHOO prin 2007 iar pe PC-ul de acasa am inchis totdeauna mail-ul cu "X" si nu "sign off".Astfel, de cate ori deschideam mail-ul acesta se deschidea direct fara a trebui sa introduc ID-ul si parola.Acum imi schimb PC-ul si am constatat ca mi-am uitat parola(am incercat sa ma log-ez de pe alt PC si sa verific dar nu am putut pt ca...mi-am uitat parola.Fiind conectat, la E-Mail YAHOO, cum pot sa imi recuperez parola?fara sa pierd contul?

 

Multumesc,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema cu Yahoo Mail de dimineata si anume : cand am intrat mailurile se incarcau intruna ca si cand as fi dat refresh la pagina continuu . Dupa cateva incercari am reintrat iar in mail si mi-a dat urmatoarea eroare : Unable to process request at this time

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×