Sari la conținut
Forum Roportal
skorpiak

Yahoo Mail

Postări Recomandate

Mi s-a intamplat ca atunci cand mi-am uitat parola si am incercat sa mi-o recuperez nu reuseam ca scriu codul ala corect ... desi respectam si dimensiunea cu majuscule sau nu si tot nu reuseam ... asta a fost la alt Id nu mai am nevoie dar vreau sa stiu daca vi s-a intamplat si daca e un bug ca e nasol :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

heeeeelp....va rog ajutatzi-ma shi p mn....de cateva zile nush ce s-a intamplat, sau poate am umblat eu pe undeva:o: , dar ideea este k at knd intru p mess nu imi mai apre kestia aia kre ma anuntza k am primit mail-uri....dak intru p mail gas o gram de mailuri dar nush dc nu ma mai anuntza knd intru p mess....exista vreo setare sau cv?:crazy:(pls dak stiti spuneti-mi shi mie!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am doua adrse de mail si niciuna dintre ele nu mai imi permite sa pot vizualiza mesajele si nici sa discut pe chat!

introduc atat id-ul cat si parola si nu se mai logheaza. si asta dintr-o data, fara sa fac modificari privind parola sai id-ul.

daca ma puteti ajuta va multumesc anticipat!

nici messemgerul nu mai merge pentru cele doua id-uri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am doua adrse de mail si niciuna dintre ele nu mai imi permite sa pot vizualiza mesajele si nici sa discut pe chat!

introduc atat id-ul cat si parola si nu se mai logheaza. si asta dintr-o data, fara sa fac modificari privind parola sai id-ul.

daca ma puteti ajuta va multumesc anticipat!

nici messemgerul nu mai merge pentru cele doua id-uri!

Poate mai ştia şi altcineva de parolele ID-urilor şi....le-a schimbat. Sau poate ai fost luate de altcineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate mai ştia şi altcineva de parolele ID-urilor şi....le-a schimbat. Sau poate ai fost luate de altcineva.

nu stia nimeni de parola si nici nu vad cum le putea afla ca sunt niste combinatii care ca sa le afli e f greu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stia nimeni de parola si nici nu vad cum le putea afla ca sunt niste combinatii care ca sa le afli e f greu

Nu ai intrat cumva pe vreun phishing site care semăna cu Yahoo şi ţi-ai trecut acolo parola ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si unui amic de-al meu i s-a sters contul de yahoo....cand a dat sa se logheze ii spunea ca e dezactivat contul.Dubios! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-as da-o pe a mea dar nu cred ca o sa merga :o:

In formularul de login este un link "Forget your ID or password?" Faci click pe el si urmezi pasii. Sau faci o meditatie si-ti amintesti parola..

Editat de Argv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uneori imi mai aparea un mesaj cu verificarea parolei, am observat ca, daca dau inapoi pe butoanele cu sageti pe urma nu mi-o mai cere... O fi ceva dubios si cu acea cerere? Nu am avut pana acum probleme cu contul, dar ma gandeam asa, preventiv... :lol2:

 

 

 

si unui amic de-al meu i s-a sters contul de yahoo....cand a dat sa se logheze ii spunea ca e dezactivat contul.Dubios! :roll:

 

Posibil sa fi intrat cineva in contul lui si acel cineva sa i-l fi sters, se poate si sa-ti stergi singur contul daca doresti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×