Sari la conținut
Forum Roportal
Sch

intrebari pentru evolutionisti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Te las sa te convingi tu singura de ce nu-s bune, ca dovezi stiintifice sunt incontestabile, dar ca fost practicant iti zic ca mai este si un dedesubt, ramane sa te cinvingi singura, ca esti fata desteapta.

Editat de Costty

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, deci nu-s bune... dar cand vin in sprijinul unor concepte ale religiei, devin bune dintr-o data! Tare! :wub:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e deloc vag. Daca tu poti "debita un an" pe langa aceasta propozitie, inseamna ca nu esti familiarizat cu subiectul, si ar trebui sa o faci. Sau sa intrebi, daca nu ai inteles ceva. N-ai facut nici una, nici alta. Pentru ca, la fel ca Sch (cu care am mai avut suficiente meciuri ca sa stiu ca nu-l intereseaza sa afle ceva, el vrea doar scandal - uita-te doar la modul in care e formulat topicul) nu te intrereseaza de fapt subiectul. Ai venit si tu sa dai din coate, si atat. Mare om. :roll:

fitzroy ...ai o problema cu persoana mea?...daca da...sincer nu-mi pasa ..eram doar curios...

asa ca si scopul crearii acestui topic...pentru a-mi imbunatati cunostintele..

zici ca nu ma intereseaza decat cearta....ce-i asta?

ma ataci direct?...ai fi nu stiu ce mare....dar ia vezi-ti si tu de lungul nasului...observi ca toata cearta a inceput de la tine

 

ok...revenind la topic...a fost data o explicatie destul de interesanta cu dezechilibrul genetic...

destul de interesant...insa totusi ma intreb ...poate fi dezechilibrul atat de puternic incat sa confuzi prada cu propria specie?

 

P.S.:fitzroy.....ia incearca sa dai si explicatii nu numai ironii si apoi spui....."pai am explicat acolo totul" ok?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: off mai mai mai... Sch... Fitzroy ti-a explicat nu o data, de enshpe mii de ori ce si cum cu evolutia, si nici macar nu ai fost atent, ca sa nu mai zic ca nu ai inteles. Nu vad de ce s-ar obosi sa iti mai explice ceva din moment ce ai demonstrat nu o data ca nu te intereseaza sa afli ceva.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E nasol sa stii ca mori si sa te consolezi cu asta...

oricum e mai bine decat sa te imbeti cu apa rece... :o:

 

ce zici, nu-i asa ca e misto gandul ca dupa moarte unii o sa manance savarine in rai si altii o sa arda in iad pentru eternitate? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll: off mai mai mai... Sch... Fitzroy ti-a explicat nu o data, de enshpe mii de ori ce si cum cu evolutia, si nici macar nu ai fost atent, ca sa nu mai zic ca nu ai inteles. Nu vad de ce s-ar obosi sa iti mai explice ceva din moment ce ai demonstrat nu o data ca nu te intereseaza sa afli ceva.

mai sigur sunt eu problema sau voi....

ce a explicat fitzroy?

jigniri indecente si nerusinate?

fii serioasa...

vrei sa spui ceva legat de topic esti invitata mea...daca nu...nu pricep de ce mi-ai dat edit...

pardon..reply

Editat de Sch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: Se pare ca ai uitat de zecile de pagini de pe topicul Dovezi stiintifice ale existentei lui Dumnezeu, sau pe alt topic de la filosofie... unde a avut rabdare nelimitata cu tine si lipsa ta de deschidere... si a repetat ideile in toate felurile posibile, doar doar pricepi si tu... din pacate pe tine nu te intereseaza sa pricepi, pui intrebari la care nu doresti sa cunosti raspunsul...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zeci de pagini?...haha

de unde...

singurele explicatii ce au avut legatura cu mine sunt ceva de genul:

Enki

 

De ce te obosesti? Te contrazici cu niste personaje care habar n-au de stiinta pe care o combat, care interpreteaza in mod aberant si putinul pe care il inteleg, care au o capacitate de analiza redusa si deloc obiectiva, si care, per ansamblu, nu reprezinta nimic deosebit in valul de copii teribilisti si/sau pseudointelectuali de pe forum. Nu conteaza ca ai dreptate, nu conteaza ca ai argumente pentru asta, nu conteaza cat de logice si informate sunt parerile tale, pe ei nu-i intereseaza sa afle lucruri pe care nu le cunosc. Ei isi centreaza si tot ei dau cu capul, e tot ce pot face. N-ai sa ramai cu nimic din discutiile astea. Pentru ca esti prea inteligenta si prea obiectiva pentru ei.

so i'm the bad guy huh?

 

si pana la urma poate cineva sa explice curiozitatea mea?....sau doar ma afund incet spre nestiinta..din perspectiva voastra...

Editat de Sch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×