Sari la conținut
Forum Roportal
Sw33t Angel

UN PIC DE AJUTOR VA ROG! UN SFAT ATAT:(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vrei sa o faci cu el?
Inca nu.. avem doar 2 luni impreuna :o:
Eu zic... Nu cred ca o lasa ala de buna ce era.. si la propriu si la figurat...
Verry funny... si daca chiar te intereseaza nu m-a lasat si nu este nimic in neregula cu scrisul meu >:doh:
Eu zic sa inveti sa scrii apoi sa mai cresti .. si cine stie poate intr-o zi o sa-ti gasesti jumatatea :roll:
Si totusi de une sti tu cati ani am poate sunt suficient de mare asa ca ssssssssi oricum acum este totul mai bine.. vorbim.. si ne intalnim.. totul este fine :doh: Editat de Sw33t Angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuj ce sa fac....pr meu aproape ca nu sta deloc cu mine inainte nu era asa :doh:...acum spune ca are treaba si dastea.. de intalnit ne intalnim cam de 2 ori pe sapt..( ca treag eo de el..:doh: ) :roll: si suntem din aceeasi oras.. :doh: nu stiu de ce face asa.. ne stim parolele de la ym.. si azi am vazut ceva ...statea pe inv pt mine:(... si nuj dc face asta..:doh: oare are pe alta? :doh: ? nu ma mai suporta..? :o: ce sa fac? :P

Eu zic ca nu prea il intereseaza de tine.

O rugaminte: citeste asta http://www.roportal.ro/discutii/ftopic788.html si poate cu ocazia asta renunti la limbajul de tip mirc, adica la k, sh, tz, etc. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Perfect, gata. end of discution !

"neeeeeexxxtttttt"

 

Cred ca putem inchide acest topic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuj ce sa fac....pr meu aproape ca nu sta deloc cu mine inainte nu era asa :cheer:...acum spune ca are treaba si dastea.. de intalnit ne intalnim cam de 2 ori pe sapt..( ca treag eo de el..:cheer: ) ;) si suntem din aceeasi oras.. :cheer: nu stiu de ce face asa.. ne stim parolele de la ym.. si azi am vazut ceva ...statea pe inv pt mine:(... si nuj dc face asta..:cry: oare are pe alta? :jester: ? nu ma mai suporta..? :cry: ce sa fac? :cry:

Situatia este ceva mai complexa(nu complicata!). Poti alege sa lupti pentru el sau ceea ce este mai normal, sa lasi lucrurile sa evolueze singure; Reactia ta ar trebuui sa depinda de varsta pe care o ai dar mai ales de ceea ce iti doresti, cu observatia ca, in functie de situatie, deliberarile se fac in unele cazuri cu capul nu cu inima, chiar daca problema este de factura sentimentala.

1)Il sufoci!...lasa-i putina libertate(sau chiar mai multa...); intampina "raceala" lui cu una si mai mare venita din partea ta. Vei vedea ca-i trece sau..., pur si simplu "se stinge"(trebuie sa fi pregatita pentru asta)

2)fi sincera cu el, dar mai ales cu tine...; invita-l la o "discutie serioasa" in care trebuie sa expui toate temerile tale; observa-i reactiile si da-ti seama daca este la randul sau sincer sau... te minte. Fi capabila sa pui punctul pe "I"(chiar daca acest lucru doare uneori)

3)"Ai grija ce iti doresti..." Nu intotdeauna ceea ce iti doresti este bun pentru tine; se intampla ca cel mai bun prieten (adica tu) sa-ti devina in anumite circumstante, cel mai aprig dusman http://vebwell.blogspot.com/2007/08/cel-mai.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuj ce sa fac....pr meu aproape ca nu sta deloc cu mine inainte nu era asa :cry:...acum spune ca are treaba si dastea.. de intalnit ne intalnim cam de 2 ori pe sapt..( ca treag eo de el..:hi: ) :doh: si suntem din aceeasi oras.. :o: nu stiu de ce face asa.. ne stim parolele de la ym.. si azi am vazut ceva ...statea pe inv pt mine:(... si nuj dc face asta..:o: oare are pe alta? :cry: ? nu ma mai suporta..? :o: ce sa fac? :D

BUNA! :P CRED CA scumpul tau prieten daca pot sa al numesc asa cu sigurantza a uitat ca are o fiintza care al place si la care tre sa dea mai multa importantza.daca dorintza nu vine din partea la amandoi atunci sfatul meu e sa gasesti ceva mai bun.nu crezi?

artzi bine si sper ca si in interior esti la fel.nu e primu si poate ca nici ultimul.

te pup.

nu stiu cum se trimite un mesaj personal sau ma rog normal an care sa apara ID_ul meu:(

sant RACIDEBAEZR

o zi buna frumoaso. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuj ce sa fac....pr meu aproape ca nu sta deloc cu mine inainte nu era asa :cry:...acum spune ca are treaba si dastea.. de intalnit ne intalnim cam de 2 ori pe sapt..( ca treag eo de el..:o: ) :D si suntem din aceeasi oras.. :o: nu stiu de ce face asa.. ne stim parolele de la ym.. si azi am vazut ceva ...statea pe inv pt mine:(... si nuj dc face asta..:doh: oare are pe alta? :cry: ? nu ma mai suporta..? :P ce sa fac? :lol2:

cel mai destept lucru pe care poti sa-l faci e sa-l iei de manuta si sa-l intrebi ce are de gand ... asa nu te vei mai chinui singura . esti tanara esti frumoasa si am sa-ti dau acelas sfat pe care l-am primit si eu tot aici pe forum.nu e ultimul baiat de pe fata pamantului si daca nu iti acorda toata atentia inseamna ca nu te merita . live's go on cu sau fara el.deci capul sus / :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuj ce sa fac....pr meu aproape ca nu sta deloc cu mine inainte nu era asa :o:...acum spune ca are treaba si dastea.. de intalnit ne intalnim cam de 2 ori pe sapt..( ca treag eo de el..:o: ) :D si suntem din aceeasi oras.. :doh: nu stiu de ce face asa.. ne stim parolele de la ym.. si azi am vazut ceva ...statea pe inv pt mine:(... si nuj dc face asta..:P oare are pe alta? :cry: ? nu ma mai suporta..? :lol2: ce sa fac? :doh:

 

a... e banc ? :doh:

 

ca sa stiu daca zic ceva intelijent sau nu ? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
BUNA! :cry: CRED CA scumpul tau prieten daca pot sa al numesc asa cu sigurantza a uitat ca are o fiintza care al place si la care tre sa dea mai multa importantza.daca dorintza nu vine din partea la amandoi atunci sfatul meu e sa gasesti ceva mai bun.nu crezi?

artzi bine si sper ca si in interior esti la fel.nu e primu si poate ca nici ultimul.

te pup.

nu stiu cum se trimite un mesaj personal sau ma rog normal an care sa apara ID_ul meu:(

sant RACIDEBAEZR

o zi buna frumoaso. :D

 

brava la el ... uite ce gentil :o:

uite donsoara ai gasit cu cine poti schimba parole de yahoo :o:

 

 

a... e banc ? :cry:

 

aa nuj ce sa zic cre ca tre sa dicutam mai detaliat ...

puii tai , nuj sa scriu asea ... :doh:

Editat de TihuanA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×