Sari la conținut
Forum Roportal
Sw33t Angel

UN PIC DE AJUTOR VA ROG! UN SFAT ATAT:(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nuj ce sa fac....pr meu aproape ca nu sta deloc cu mine inainte nu era asa :)...acum spune ca are treaba si dastea.. de intalnit ne intalnim cam de 2 ori pe sapt..( ca treag eo de el..:P ) :beee: si suntem din aceeasi oras.. ;) nu stiu de ce face asa.. ne stim parolele de la ym.. si azi am vazut ceva ...statea pe inv pt mine:(... si nuj dc face asta..:P oare are pe alta? :P ? nu ma mai suporta..? :P ce sa fac? 8)

Editat de Sw33t Angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ti-ai raspuns singura.....imi pare rau pentru tine dar viata nu se opreste la el si nu se termina cu el :beee: Nu-l mai cauta ca nu are rost..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuj ce sa fac....pr meu aproape ca nu sta deloc cu mine inainte nu era asa :)...acum spune ca are treaba si dastea.. de intalnit ne intalnim cam de 2 ori pe sapt..( ca treag eo de el..:P ) :beee: si suntem din aceeasi oras.. ;) nu stiu de ce face asa.. ne stim parolele de la ym.. si azi am vazut ceva ...statea pe inv pt mine:(... si nuj dc face asta..:P oare are pe alta? :P ? nu ma mai suporta..? :P ce sa fac? 8)

Sigur are pe alta sau lucreaza la aceasta treaba.............sau il enervezi tu. Ultima este "wishfull thinking".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pia acum ceva timp a primit un msg de la cineva un nr ca si cum as fi fost eu si i-as fi zis ca sa ne desp ca mi-am gasit pe altu i-am zis ca nu am scris eu asa ceva.. parola lui o site aproape tot cartierul si cel mai bun pr al lui..am impresia ca nu ma prea inghite....si am primti si telefoane de la fosta lui si imi spunea sa il las in pace ca are pe alta ba ca o sa faca tot posibilul sa ne desp.. pana si ea stia parola si el a jurat ca nu sa pus pe inv.. i-am zis sa isi schimbe parola si sa o stim doar noi doi... acum este bine nu mai este pe inv vbim destul de des... atunci cine face chestia asta? oare fosta pritenul cel mai bun? nuj :|

Editat de Sw33t Angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa iti schimbi parola, mai bine schimbati prietenul.

Acum sa rezolvat, o sa fie mai rau dupa aceea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuj ce sa fac....pr meu aproape ca nu sta deloc cu mine inainte nu era asa :(...acum spune ca are treaba si dastea.. de intalnit ne intalnim cam de 2 ori pe sapt..( ca treag eo de el..:( ) :P si suntem din aceeasi oras.. :( nu stiu de ce face asa.. ne stim parolele de la ym.. si azi am vazut ceva ...statea pe inv pt mine:(... si nuj dc face asta..:( oare are pe alta? :cry: ? nu ma mai suporta..? :( ce sa fac? :(

 

Cred ca nu ii place cum scriiiiiiiiiii :lol: , uite nici Roportal nu te agreaza si te-a trecut grupul Mirckuitori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca nu ii place cum scriiiiiiiiiii :sout: , uite nici Roportal nu te agreaza si te-a trecut grupul Mirccauitori.

 

 

 

Oau ms pt sfat... si seriozitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pia acum ceva timp a primit un msg de la cineva un nr ca si cum as fi fost eu si i-as fi zis ca sa ne desp ca mi-am gasit pe altu i-am zis ca nu am scris eu asa ceva.. parola lui o site aproape tot cartierul si cel mai bun pr al lui..am impresia ca nu ma prea inghite....si am primti si telefoane de la fosta lui si imi spunea sa il las in pace ca are pe alta ba ca o sa faca tot posibilul sa ne desp.. pana si ea stia parola si el a jurat ca nu sa pus pe inv.. i-am zis sa isi schimbe parola si sa o stim doar noi doi... acum este bine nu mai este pe inv vbim destul de des... atunci cine face chestia asta? oare fosta pritenul cel mai bun? nuj :|

 

Intrebare: de ce trebuie sa stii parola de la mail-ul prietenului tau? Mail-ul nu e ceva personal?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×