Sari la conținut
Forum Roportal
adnana

Un nou inceput

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O angajata de la mama de la firma tocmai a divortat ,e frumoasa,tanara (29 de ani),"problema ' ca sa zic asa sunt cei 3 copiii .Acum vrea sa o ia de la capat.Cati dintre voi ar vrea o relatie sau o posibila casatorie cu o mama a trei copii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cati dintre voi ar vrea o relatie sau o posibila casatorie cu o mama a trei copii

Foarte putini... depinde de foarte multi factori... situatie materiala, calitatea persoanei, etc.

Personal cred ca daca tipa e o persoana de nivel inalt se vor gasi voluntari... chiar si cu 3 copii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Slabe sanse. Cel putin deocamdata. Barbatii se cam sperie cand vine vorba de o femeie care are deja copii. Nu vor sa creasca copii altora, ci doar pe ai lor.

Unui barbat i-ar fi greu sa iubeasca acei copii, sa ii creasca. Poate doar in cazul in care ar iubi-o pe ea foarte mult, ar accepta acei copii si ar forma o familia.

Dar cu greu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am zis ca a facut o greseala ca a divortat.Cauza divortului a fost una banala,sotul nu mai aducea destui bani in casa ,asta spune ea.Dar eu cred ca a facut-o pentru ca barbatii ii fac mereu avansuri si crede ca poate gasi pe cineva mai bun :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca un barbat ii face avansuri, nu inseamna ca isi doreste si o relatie stabila cu ea. Poate s-a indragostit de altcineva sau poate vrea doar sa fie singura. Dar e greu sa cresti singura 1 copil, ce sa mai zic de 3!

Editat de angeldust...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O angajata de la mama de la firma tocmai a divortat ,e frumoasa,tanara (29 de ani),"problema ' ca sa zic asa sunt cei 3 copiii .Acum vrea sa o ia de la capat. Cati dintre voi ar vrea o relatie sau o posibila casatorie cu o mama a trei copii

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! :P :) :beee:

 

Ureaza-i succes din partea mea!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nashpa situatie. Mai greu cu trei copiii sa isi mai gaseasca o relatie de viitor. Stiu eu, doar daca ar fi fost o persoana cu totul deosebita, inteligenta, ca sa poata intalni pe cineva de aceeasi categorie... dar spui ca intelectual nu prea straluceste.

Dar acum o duce mai bine cu banii, daca a divortat de barbat-su ala care nu aducea suficient in casa? :)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×