Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Igiena anala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aici se vorbeste despre spalatul la cur ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai eu zic ca cele naturale e acceptate. Adicatelea, daca ai chef sa stai pana ti se imput chilotii...e alegerea ta...chestia asta are si avantaje: de exemplu, in autobuz cand e aglomerat si nu ai loc pe scaun ai toate sansele sa ramai numai tu.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bai eu zic ca cele naturale e acceptate. Adicatelea, daca ai chef sa stai pana ti se imput chilotii...e alegerea ta...chestia asta are si avantaje: de exemplu, in autobuz cand e aglomerat si nu ai loc pe scaun ai toate sansele sa ramai numai tu.

 

ai incercat ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D ... n-aveti minte. :P

 

astept cu nerabdare topicul cu titlul "sa ne spalam sa nu pe dinti dupa sexul oral". :doh:

 

cu siguranta un succes de casa ;)

 

apropo, de ce nu'l deschizi ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gig..asa-i ca ai picioru-n gips si o freci aiurea pe net?..altfel nu-mi explic man cum dracului in 4 sapt faci peste mia de mesaje.Ca sa nu mai discut nene de subiectele/ topicele pe care le deschizi. De tot rahatu ..ca si asta. Pai chiar crezi ca suntem o adunatura de retarzi care numai despre sters la cur nu am discutat? IQ-ul tau atata poate?!....get a job!!!!!!!!!

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....get a job!!!!!!!!!

 

or, have a kittycat :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gig..asa-i ca ai picioru-n gips si o freci aiurea pe net?..altfel nu-mi explic man cum dracului in 4 sapt faci peste mia de mesaje.Ca sa nu mai discut nene de subiectele/ topicele pe care le deschizi. De tot rahatu ..ca si asta. Pai chiar crezi ca suntem o adunatura de retarzi care numai despre sters la cur nu am discutat? IQ-ul tau atata poate?!....get a job!!!!!!!!!

 

da' ce-ai, mama, cu baietul ?

ce, are f'o problema speciala ? cum zicea colegul tau de banca, nivelul este acela care se asteapta, daca el a reusit sa str

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
or, have a blowjob

 

neh, cine i'o da ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×