Sari la conținut
Forum Roportal
Emil Popescu

Este BRD o banca de incredere?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai oameni buni, involuntar, prin intermediul unui magazin cu marfuri in rate, am fost realocat la BRD. NAPASTA MARE!

VROIAM SA CUMPAR NISTE MARFURI DE 500 DE RON ! Ce nu mi-au facut? !!! Niste tipe obraznice *****EDIT de parca nu ma imprumutam, ci parca imi dadeau de mila! Ast la telefon, unde sunau cu numere ascunse !

Au cerut acte secrete personale, pe care nici macar nu le-au citit atunci cand magazinul le-a trimis prin fax. *****EDIT! Feriti-va de credite la aceasta banca, cu orice pret ! Foarte periculoasa!

Nu mai spun ca acu 2 ani cand am lichidat cardul la BRD, le-a ramas in cont 80.000, ha! Ha! . Ar trebui sa-mi plateasca dobanda la ei plus penalizari si sa fie trecuti la " Centrala Bancilor cu risc ridicat" ! Cica sa-ti faci pensie privata la ei ! Probabil ca nu mai vezi banii niciodata, comisionul de aministrare va depasi soldul si vei mai aduce bani de acasa in rate cu dobanda variabila cumulata , in euroi ! Paziti-va banii !

 

 

 

 

Inteleg ca aveti o suparare, totusi atentie la limbaj!

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut ceva neintelegeri cu banca asta.. filiala Cluj. Practic nu ai cu cine sa te intelegi acolo, toti sunt obtuzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu pana acum nu am avut probleme la BRD

 

Am decand la deschis un cont curent

Si pot alege inttre Procredit banc si brd ca aman2 ofera la fel.

o sa aleg procredit deoarece...nu stau la cozi interminabile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu numai BRD-ul,toate bancile functioneaza dupa aceleasi reguli,vor doar sa te 'ajute' sa-ti ia banii.Eu raman surprinsa cand constat ca intr-un oras mic ca Slobozia sunt vreo 4-5 filiale Transilvania sau Brd,va dati seama ce profituri au

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BRD e o banca scumpa si mai ales am fost sa imi fac un credit la ei si mi sa calculat rata suma max pe care puteam sa o scot si era cam de 2 ori si jumatate si ratele erau destul de mari si pe timp mai mare 5 ani.

am mai alergat si pe la alte banci raiffeisen si nu ma tratat decat cu un pliant si la sfarsit dupa ce am scuturat o cu intrebati domnisoara mi-a spus k ea nu se ocupa de acel departament de credite totul foarte fumos!!!

asa k pt cei care NU DORESC SA STEA LA COADA LA BANCA

NU DORESC SA LIPSEASCA DE LA MUNCA CATEVA ZILE

NU DORESC SA UMBLE DUPA TOATE ACTELE NECESARE

EXISTA un furnizor de astfel de servicii si cel mai tare e ca ii plateste banca! cum suna?romanul nu se poate asa cevadar exista si e un serviciu nou!iar firma colaboreaza cu bancile mai toate

asa k dak exista asa ceva nu mai stateam la toate cozile si nu mai imi alegeam creditul la BRD :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×