Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Traiasca rotunjimile!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai rau...ca o "rotunda imbracata"mai arata cum mai arata,pe langa una dezbracata! :roll:

 

Stii din proprie experienta(daca tot te pronunti) cum arata o "rotunda" (ca sa folosesc acelasi termen) dezbracata?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa parerea mea plinutele arata muuult mai bine dezbracate decat imbracate.

A, si fetelor, astea care sunteti asa mai...gretoase... aveti grija mama sa nu va rotunjiti peste cativa ani... poate faceti hepatita...

Editat de Anca/Maria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa parerea mea plinutele arata muuult mai bine dezbracate decat imbracate.

Cum ai tras concluzia asta?

De ce,poate pentru ca nu stiu sa se imbrace cu haine adecvate?

Editat de MissTake

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa parerea mea plinutele arata muuult mai bine dezbracate decat imbracate.

A, si fetelor, astea care sunteti asa mai...gretoase... aveti grija mama sa nu va rotunjiti peste cativa ani... poate faceti hepatita...

 

 

Fara griji!Sunt atenta sa nu mi se intample!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai tras concluzia asta?

De ce,poate pentru ca nu stiu sa se imbrace cu haine adecvate?

 

nu draga mea, din simplul motiv ca fara haine se vad clar liniile corpului, hainele te fac sapari mai mare decat esti. Oricat de adecvate ar fi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii din proprie experienta(daca tot te pronunti) cum arata o "rotunda" (ca sa folosesc acelasi termen) dezbracata?!

 

 

 

Stiu, pentru ca nu obisnuiesc sa inchid ochii la strand!Sunt si oameni care fac asa ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu, pentru ca nu obisnuiesc sa inchid ochii la strand!Sunt si oameni care fac asa ceva?

 

nu confunda termenii. Una e sa fii mai plina, si una e sa fii grasa. Acum plimba ursul cu replicile tale de 2 lei. Hai pa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai tras concluzia asta?De ce,poate pentru ca nu stiu sa se imbrace cu haine adecvate?
oricat de plinute ar fi,majoritatea dintre ele tot la haine mulate apeleaza!Asa ca,privind din punctul asta de veder,nu mai sunt sigura daca arata mai bine imbracate sau dezbracae!
nu confunda termenii. Una e sa fii mai plina, si una e sa fii grasa. Acum plimba ursul cu replicile tale de 2 lei. Hai pa.
Si cine a confundat termenii aici?Si de unde resimti atat de personal subiectul asta?sau ar trebui sa nu mai fie dezbatut penru ca esti tu sensibila la el?Si cui ii spui tu hai pa?Ca ce chestie?Sa apar in discutie doar cand vrei tu?Ca sa vezi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu draga mea, din simplul motiv ca fara haine se vad clar liniile corpului, hainele te fac sapari mai mare decat esti. Oricat de adecvate ar fi.

Am inteles punctul tau de vedere...draga mea :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×