Sari la conținut
Forum Roportal
Nero_Florin

Promovare online

Postări Recomandate

Promovare -ORICE- online (site/forum/blog/anunt/produse...) in peste 150 motoare de cautare romanesti cu un total de peste 500 000 de vizitatori unici pe zi. Promovare internationala (publicitate in pana la 5 018 portaluri straine). Adaugare si optimizare motoare de cautare: google, dmoz, yahoo, msn (seo). Campanii de publicitate(!). Promovare banere, afiliere, tot ce tine de promovare online! Cei interesati sunt rugati sa-mi dea un mail la nero_florin@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Promovare -ORICE- online (site/forum/blog/anunt/produse...) in peste 150 motoare de cautare romanesti cu un total de peste 500 000 de vizitatori unici pe zi. Promovare internationala (publicitate in pana la 5 018 portaluri straine). Adaugare si optimizare motoare de cautare: google, dmoz, yahoo, msn (seo). Campanii de publicitate(!). Promovare banere, afiliere, tot ce tine de promovare online! Cei interesati sunt rugati sa-mi dea un mail la nero_florin@yahoo.com.

 

 

ti-am lasat un pm, sunt interesat sa promovez ceva. Sper sa-mi raspunzi cat de curand

Editat de Herr Spiegellman

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pvn2.com este un joc online multiplayer romanesc cu taxa de participare unde poti castiga premii de pana la 1.500 de EURO.

Fiecare versiune dureaza 3 luni (90 de zile) iar la terminarea versiunii cei mai buni jucatori sunt premiati cu premii in BANI sau produse promotionale.

 

 

www.pvn2.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×