Sari la conținut
Forum Roportal
andrei1989

Despre fashaitul ala cand e linisite ..

Postări Recomandate

Cand e liniste in casa sau eu stiu ..pe un camp , auzi un fasait in ureche de parca ar fii frecventa televizorului ..aceasta nu cred ca vine din surse exterioare , dar din surse interioare ..fashaitul se schimba cateodata intr-un alt tip de fashait ( presupun k se schimba frecv) ..nu prea stiu ce e cu fashaitul asta din cauza asta am facut topicu` asta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se intampla si mie mai ales cand adorm. Inca nu m-am prins care e faza, dar uneori e dubios :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand e liniste in casa sau eu stiu ..pe un camp , auzi un fasait in ureche de parca ar fii frecventa televizorului ..aceasta nu cred ca vine din surse exterioare , dar din surse interioare ..fashaitul se schimba cateodata intr-un alt tip de fashait ( presupun k se schimba frecv) ..nu prea stiu ce e cu fashaitul asta din cauza asta am facut topicu` asta :pardon:

 

aha... si t'i se schimba des frecventa ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am cautat pe net dar nu prea gasesti asa ceva..s-ar putea sa fie presiunea .. caci cateodata se aude la fel, cateodata se schimba fasaitu`..

hmm... pare destul de grav , da' ceva imagini n'ai ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai ravl , aici e roportal , e ontopic , putem vorbi despre orice "paranormal" chiar si de supermeni adevarati asa ca (inteleg ca ai 7984 si vrei 8k dar nu prin posturi deastea :) )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am cautat pe net dar nu prea gasesti asa ceva..s-ar putea sa fie presiunea .. caci cateodata se aude la fel, cateodata se schimba fasaitu`..

Există persoane care

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×