Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

Yahoo Messenger Beta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Foarte ciudat. Si eu am aceleasi softuri instalate pe calculator , am intr-adevar si service pacca 2 dar si atunci cand nu il aveam instalat, yahoo messenger functiona excelent. Pe mine ma depaseste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte ciudat. Si eu am aceleasi softuri instalate pe calculator , am intr-adevar si service pacca 2 dar si atunci cand nu il aveam instalat, yahoo messenger functiona excelent. Pe mine ma depaseste.

[snapbacca]49380[/snapbacca]

:Pe mda, chiar este ciudat, si sa nu se rezolve nici cu formatarea........ yo nu prea ma pricep la calc, te superi daca te mai bat nitel la cap? are vreo imprortanta daca C-ul este NFTS sau FAT? cum ar trebui sa fie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Il urasc mia adus numai probleme si nu inteleg de ce au facut treaba cu inconpatibilitatea intre versiuni (te obliga sa ai 7 ) atat timp cat este un beta !

 

Raman pe 6 pana e versiunea finala la 7 !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am windwos xp professional si caasperscay, am luat yahoo mess de pe net  :doh:

[snapbacca]49378[/snapbacca]

 

sunt convins ca nu ai o varianta sub licenta pe sistem probabil folosesti codul acesta:

{sters}

 

eu iti recomand acest cod:

 

{sters}

 

nu intru in amanunte deoarece nu incurajez pirateria, retine doar ca baietii lui Bill Gates daca te miros ca ii furi iti fac viata amara.

:)

Editat de roportal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:Pe mda, chiar este ciudat, si sa nu se rezolve nici cu formatarea........ yo nu prea ma pricep  la calc, te superi daca te mai bat nitel la cap?  are vreo imprortanta daca C-ul este NFTS sau FAT? cum ar trebui sa fie?

[snapbacca]49408[/snapbacca]

 

:) Nu ma supar deloc, nici vorba de asa ceva. La mine in calculator partitia C: unde e instalat si windows-ul e FAT32.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×