Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

Yahoo Messenger Beta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cei de la Yahoo au scos o varianta BETA la mult raspanditul Yahoo Messenger.

Noi optiuni :

-Poti suna oriunde in lume

-Drag-and-drop Photos

-Ringtonuri

-Suport pentru casti USB

-Access mai usor catre Yahoo Search

-Indicator pentru nou mail sau voicemail

Si multe altele.

Incercati-la si voi http://beta.messenger.yahoo.com/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru informatie, engleZZZu ( :) )! M-ai facut curios ! Si data trecuta am descarcat varianta BETA si mi-a placut :soc:

Editat de ConteleDrakula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu la-am tras si imi da o groaza de erori mi sa-a deconectat de 3 ori in 10 min la-am sters si am pu YM6 si totul e ca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc pentru informatie, englezzu ! M-ai facut curios ! Si data trecuta am descarcat varianta BETA si mi-a placut :soc:

[snapbacca]43057[/snapbacca]

Se scrie engleZZZu adica cu 3 de Z . caeep that in mind !!

Ma bucur ca va placut :) !! Bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu la-am tras si imi da o groaza de erori mi sa-a deconectat de 3 ori in 10 min la-am sters si am pu YM6 si totul e ca

[snapbacca]43072[/snapbacca]

mda ,are cam multe deficiente...... :unsure: yo nu stu ce sa mai fac pentru ca de fiecare data cand incerc sa pun emoticoane , audibile,sa schimb statusu' sau dau clica dreapta, se inchide. am formatat calcu, am instalat din nou messu, am incercat iar si variata 6 si a mers putin timp calumea si pe urma aceeasi problema

sincer, ma depaseste, nu am idee ce ar putea fi, doar o varianta stiu ca sa scap de chestia asta...... :- sa arunc calcu pe geam

 

stie cineva alta varianta?plssssssssssssss :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda ,are cam multe deficiente......  :unsure: yo nu stu ce sa mai fac pentru ca de fiecare data cand incerc sa pun emoticoane , audibile,sa schimb statusu' sau dau clica dreapta, se inchide. am formatat calcu, am instalat din nou messu, am incercat iar si variata 6 si a mers putin timp calumea si pe urma aceeasi problema

sincer, ma depaseste, nu am idee ce ar putea fi, doar o varianta stiu ca sa scap de chestia asta...... :-  sa arunc calcu pe geam

 

stie cineva alta varianta?plssssssssssssss :Pe

[snapbacca]49204[/snapbacca]

 

Iulia, ne-ai mai prezentat problema ta in alte 3 (!) posturi, nu trebuie sa o repeti din nou ....

 

On-topic : mi-am formatat hardul de vreo 2 saptamani si acum am din nou versiunea BETA. Deocamdata nu am avut parte de nici o eroare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Yahoo Mess. provoaca disperare ! ::-:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iulia, ne-ai mai prezentat problema ta in alte 3 (!) posturi, nu trebuie sa o repeti din nou ....

 

On-topic : mi-am formatat hardul de vreo 2 saptamani si acum am din nou versiunea BETA. Deocamdata nu am avut parte de nici o eroare.

[snapbacca]49217[/snapbacca]

eeeeeeeeeee, sa fiu sigura ca o citeste cineva :Pe vreau meeeeeeessu' :- imi e dor de un "muhahahahha" yo am formatat calcu de 3ori intr-o saptamana, si ti-am spus ca orice varianta de mess pun face aceeasi figura, doar cea mai veche merge, dar nu o vreau pe aia :doh: , nu are poze , audibile,nu are toate emoticoanele, nu o vreaaaaaaaaaaaaaaau :unsure: ^_^ :) :doh: :o: :- :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, nu ai precizat ce windows ai si ce antivirus folosesti. De asemenea daca nu iei msn 6 direct de pe net ci de pe un cd mai vechi, ti se cere sa instalezi un update important, pe care ti-la recomand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iulia, nu ai precizat ce windows ai si ce antivirus folosesti. De asemenea daca nu iei msn 6 direct de pe net ci de pe un cd mai vechi, ti se cere sa instalezi un update important, pe care ti-la recomand.

[snapbacca]49292[/snapbacca]

am windwos xp professional si caasperscay, am luat yahoo mess de pe net :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×