Sari la conținut
Forum Roportal
Andradada

Cum dracu poate face cineva asa ceva....

Postări Recomandate

Niste Idioti,niste copchi carora le lipsesc categoric cei 7 ani de acasa(daca...mai stie oare cineva ce sunt aia)

De fapt..nici nu sunt cuvinte care ar putea descrie comportamentul unor tineri ca si cei care au batut intr-un hal de hal o biata pisica.

La stirile Pro TV a fost prezentat un filmulet in care,niste....baieti omoara in bataie o pisica!

Cat de batut in cap trebuie sa fi ca sa ii faci asa ceva unui animal....unei pisici!!!

Cand am vazut filmuletul,am inceput sa plang,nu am putut sa ma abtin.

Si pe langa ca pisica a murit,tinerii vor fi sanctinoati doar cu o amenda de 2.000 lei,pura bataie de joc.

Si inca unii se mai gandesc daca este nevoie de o politie animala...Normal ca este!!!!

Bine ca pisica mea nu umbla pe afara,si sta doar in apartament.

Pentru cei care nu stiu inca despre ce e vorba,sa intre pe http://www.protv.ro/stiri/social/imagini-s...iva-tineri.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci mi s-a facut rau....nu pot sa cred ca ce am vazut e adevarat..Nu vreau sa fiu in preajma lor acum..i-as omora cu mana mea..monstrii...sper din tot sufletul ca au parte de acelasi chin fiecare secunda din viata lor...sincer le-o dorescProtectia animalelor exista in romania?..intreb ca nu stiu. Eu daca refuz sa imi duc motanii la dr fac puscarie 2 ani. Daca le refuz dreptul la nu stiu..am multe exemple..daca dr zice ca tre sa ii eutanasiez..ca sunt bolnavi..si eu refuz..ma baga in puscarie..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa ma uit !

Sunt foarte sensibil si iubesc muult animalele.

Am vazut si eu la viata mea oameni care chinuiau pisici.

Imi venea sa plang sa nu ma mai puteam oprii un an.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am putut sa ma uit la asa ceva mai mult de 2 secunde... numai un om poate sa faca asa ceva din placere. nici macar animalul, cel mai violent si rapace nu face asa ceva. pana si aceste animale ucid doar pt. supravietuire. din punctul meu de vedere, asemenea fiinte, care pot face asa ceva nu sunt umane... nici nu stiu cum as putea sa le numesc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tot sunteti sensibili, puneti mana pe telefoane si protestati

asa cum fac eu . sunt incontinuu la asociatii de naimale..le-am trimis linkul si la postul de tv..da ..sa se stie ce tara cu legi de cacat in privinta protectiei animalelor. Mana pe telefoane si sunati la asociatiile de protectie animalelor...sunati la consiile locale...sa semneze legile....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca nu-s de prin Ploiesti ca sigur i-as fi jucat in picioare...... nici nu am putut sa ma abtin fara sa injur oleak f***-i in soare pe masa si ceru mamii lor :blink:

 

 

Cik nu pot fi identificati!, dar i se vede fata aluia de o arunca de pe scari , gabori tarani cu 4 clase incompetenti!

Oricum faptul a fost consumat :doh:

 

R.I.P.

Editat de kaLoo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este Vier Profen,asociatie pentru protectia animalelor.

Si am citit la ei niste legi.

Si apoi pe site'ul celor de la Vier Profen spune asa "supunerea unui animal la cruzimi se pedepseste cu amendă de la 10.000.000 lei la 20.000.000 "

Macar le-a dat amenda maxima,avand in vedere ca idiotii au si omorat pisica!si tot nu-mi vine sa cred,cum poate cineva,sa faca asa ceva!

 

Si totusi....pedeapsa imi pare mica. :blink:

Sper doar sa-i prinda...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×