Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Inceputul anului scolar 2007-2008

Postări Recomandate

Cum au fost copii inceputul scolii? :cheer:

Prin ce evenimente ati trecut?

 

Am auzit de la unu ca in prima zi au facut matematica si au iesit la tabla :jester:

 

Voi? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mah...eu personal nu mai merg demult la scoala da se vede k a inceput....ingramadeala in mijloacele de transport k nu mai ai unde sa arunci un ac :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici eu nu mai merg la scoala :cheer:

da....stiuu

si pe strazi e o aglomeratie.........

mdeah...mai ales la orele de varf...

las k din intai incepe si faculta...atunci sa vezi distractie... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inceputul scolii.. mai bine zis prima saptamana :D

Cam asa : in prima zi am avut surpriza neplacuta de a constata ca vreo 3 fitoase care ziceau ca se muta, nu s-au mutat :o: .. am avut ghinionul de a fi mutata in a doua banca pe motiv ca : "cei care au stat in ultima banca anul trecut, acum sa treaca in fata" :o:

mda.. in a doua zi .. ore si am primit cartile..

next.. miercuri cateva ore.. la biologie am scris .. ca doar asa e profu' ala 8) .. de la TIC am chiulit :beee:

joi am dat test sa vedem ce nivel avem la engleza si sa fim impartiti in grupe :o: .. sunt la cei buni :D

vineri.. ore.. exercitii .. lectii .. prima absenta in catalog.. nu am mai stat la muzica :cheer:

mda.. si pe mine ma enerveaza aglomeratia .. :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inceputul scolii.. mai bine zis prima saptamana :D

Cam asa : in prima zi am avut surpriza neplacuta de a constata ca vreo 3 fitoase care ziceau ca se muta, nu s-au mutat :o: .. am avut ghinionul de a fi mutata in a doua banca pe motiv ca : "cei care au stat in ultima banca anul trecut, acum sa treaca in fata" :o:

mda.. in a doua zi .. ore si am primit cartile..

next.. miercuri cateva ore.. la biologie am scris .. ca doar asa e profu' ala 8) .. de la TIC am chiulit :beee:

joi am dat test sa vedem ce nivel avem la engleza si sa fim impartiti in grupe :o: .. sunt la cei buni :P

vineri.. ore.. exercitii .. lectii .. prima absenta in catalog.. nu am mai stat la muzica :cheer:

mda.. si pe mine ma enerveaza aglomeratia .. :beee:

sa fi apreciata!!!!!!! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar in ce clasa esti?

inca mai primesti carti?

wow, eu nu imi aduc aminte ca in liceu sa mai fi primit carti.

Esti in scoala generala?

Asa micuta? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar in ce clasa esti?

inca mai primesti carti?

wow, eu nu imi aduc aminte ca in liceu sa mai fi primit carti.

Esti in scoala generala?

Asa micuta? :x

 

 

sunt in clasa a X-a :) .. fiindca invatamantul e obligatoriu de 10 clase.. se dau manuale... dar oricum trebuie sa ne cumparam o carte de engleza, fiindca de la scoala nu primim decat unul din cele doua manuale :P .. Am trecut de scoala generala.. cate prostii faceam cu , clasa in a VII-a si a VIII-a :think: .. in ultima zi de scoala impodobeam din geam dudul din curtea scolii :D .. tare trazniti am fost :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×