Sari la conținut
Forum Roportal
f_l_o

Un lucru foarte interesant...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pana acum nu am intalnit persoane caree au o relatie si care seamana intre ele sa se deesparta

 

 

eee...acu' m-ai" intalnit" pe mine.... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am intalnit.

Cine ii vedea le spunea ca seamana foarte mult. Si chiar asa era. Culoarea ochilor, zambetul, + alte trasaturi.

Si totusi , n-au ramas impreuna.

 

Exista mii si mii de motive ca sa se desparta 2 persoane...greseli ale unuia sau ale altuia...alti factori externi etc.Insa...eu cred ca de regula persoanele care seamana intre ele inclusiv la fata sunt persoane chiar potrivite....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista mii si mii de motive ca sa se desparta 2 persoane...greseli ale unuia sau ale altuia...alti factori externi etc.Insa...eu cred ca de regula persoanele care seamana intre ele inclusiv la fata sunt persoane chiar potrivite....

sorry sa te anunt dar teoria ta nu e valabila.... s-a demonstrat asta stiintific si rezultate zero...... :blink: persoanele "care seamana" se resping....... :cry:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De multe ori, cuplurile se despart dupa multi ani de zile fără un motiv serios. ... intereselor materiale, sociale in general fără un motiv aparent. ... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum vin eu si zic:persoanele care se potrivesc la caracter si seamana la fata...bineinteles nu foarte mult ca nu trebue sa fie frati rude etc. si au o relatie de dragoste pot trai tot restul vietii impreuna

 

Pana acum nu am intalnit persoane caree au o relatie si care seamana intre ele sa se deesparta

 

 

Asta nu am observat, dar, e clar ca dupa ce doi oameni traiesc impreuna ani si ani de zile, ajung sa semene fizic foarte mult. La fel am observat cu animalele de companie (nu va radeti). Ajungi sa semeni cu catelul tau sau cu pisica ta pe care il/o ai de mult timp. Ca trasaturi fizice, cel putin. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta nu am observat, dar, e clar ca dupa ce doi oameni traiesc impreuna ani si ani de zile, ajung sa semene fizic foarte mult. La fel am observat cu animalele de companie (nu va radeti). Ajungi sa semeni cu catelul tau sau cu pisica ta pe care il/o ai de mult timp. Ca trasaturi fizice, cel putin. :cry:

 

mai bine intrebai:Care e asemanarea dintre Stefan cel Mare si Alexandru cel Mare? :blink: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta nu am observat, dar, e clar ca dupa ce doi oameni traiesc impreuna ani si ani de zile, ajung sa semene fizic foarte mult. La fel am observat cu animalele de companie (nu va radeti). Ajungi sa semeni cu catelul tau sau cu pisica ta pe care il/o ai de mult timp. Ca trasaturi fizice, cel putin. :cry:

 

 

:cry: ..trebuie sa ma uit repede in oglinda, sa vad daca nu mi s-a schimbat culoarea pielii (pisica mea e neagra)....sau daca n-am inceput sa seman cumva cu hamsterii.... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sorry sa te anunt dar teoria ta nu e valabila.... s-a demonstrat asta stiintific si rezultate zero...... :blink: persoanele "care seamana" se resping....... :cry:

multa iubire

 

Posibil si asta...eu nu am zis ca doar persoanele care seamana au o relatie de lunga durata(pe viata)...dar asta nu inseamna ca gata acum nu semanam nu putem fi impreuna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Posibil si asta...eu nu am zis ca doar persoanele care seamana au o relatie de lunga durata(pe viata)...dar asta nu inseamna ca gata acum nu semanam nu putem fi impreuna

tocmai ca nu ai inteles ......persoanele care "se aseamana" nu au ce spui tu :blink: ....... iar "diferentele" ii tin impreuna...... :cry: deci teoria ta ca " fete" asemanatoare se "atrag" nu sta in picoare..... a fost demonstrata.......... :cry: si ca sa te lamuresc si mai bine...... "diferentele" se atrag......

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×