Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hello. eu am descoperit recent produsele yves rocher si sunt multumita de ceea ce am comandat pana acum. as vrea sa incerc si alte produse, dar avand in vedere pretul destul de piperat la unele dintre ele am deschis acest topic ca sa cer parerea si altor persoane care au folosit. care produse sunt mai bune si care nu-si merita banii? este yves rocher o firma de incredere?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cand eram mica aveam un parfumel de la yves rocher, peche de provence :spiteful: . alte produse nu am mai folosit. de ce nu mergi la un magazin de-al lor si sa incerci niste testere?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hello. eu am descoperit recent produsele yves rocher si sunt multumita de ceea ce am comandat pana acum. as vrea sa incerc si alte produse, dar avand in vedere pretul destul de piperat la unele dintre ele am deschis acest topic ca sa cer parerea si altor persoane care au folosit. care produse sunt mai bune si care nu-si merita banii? este yves rocher o firma de incredere?

foloseste-le cu incredere.....eu am spuma de ras,balsam dupa ras si un sapun balsam cu nisp de sticla pentru inmuiat barba

...super bune.....

parfum...Nemo de Cacharel este altceva...:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cand eram mica aveam un parfumel de la yves rocher, peche de provence :doh: . alte produse nu am mai folosit. de ce nu mergi la un magazin de-al lor si sa incerci niste testere?

 

sunt magazine ? eu credeam ca se cumpara numai prin posta...cel putin eu ce am cumparat numai assa am cumparat. imi poate zice cineva:in iasi, unde este magazinul , daca este? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca exista si in Brasov. Acu' daca e si in Iasi n-as putea sa-ti spun. :blink:

 

Au produse bune, dar au si unele care nu-si merita banii.

Una de exemplu e asta: Riche Creme, antirid (este o cutie bordo maronie) nu merita.

In schimb merita gama Inositol Vegetal :doh: si mai sunt multe, dar n-am rabdare sa le insir acum :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt magazine ? eu credeam ca se cumpara numai prin posta...cel putin eu ce am cumparat numai assa am cumparat. imi poate zice cineva:in iasi, unde este magazinul , daca este? :blink:

incearca la mall....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sant foarte multumita de produsele lor.Ca pret mi se par acceptabile iar cu cardul de membru am multe facilitati si reduceri serioase.Nu stiu cum sant in Romania insa aici mai tot timpul sant reduceri de 50% la majoritatea produselor..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sant foarte multumita de produsele lor.Ca pret mi se par acceptabile iar cu cardul de membru am multe facilitati si reduceri serioase.Nu stiu cum sant in Romania insa aici mai tot timpul sant reduceri de 50% la majoritatea produselor..

 

eh...la noi sunt asa cam de 25% :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×