Sari la conținut
Forum Roportal
spider

Cititi zodiile pe chipul celor din jur

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

descrierea,de la inceput,cu fecioara,ca..caracterizeaza,intr'un sens!!dar..nu e adevarat cu..mancarea :cry:,si inca cateva,normal:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca sunt singura scorpioana de aici..in orice caz, cik ar fi cea mai periculoasa zodie..

Am sa postez si eu pe aici.Sper ca se poate :cry: .Si eu sunt Scorpion si iti dau dreptate.Asa si este , e cea mai periculoasa zodie a horoscopului.Uite si o opinie interesanta :nea:

Cum e zodia asta?

La capitolul obsesii si frustrari, Scorpionul detine suprematia. Este cel mai framantat si suspicios semn din zodiac.

Ce "PASARELE" are?

Vesnic nemultumit, sufera de obsesia perfectiunii. E extrem de exigent, atat cu sine, cat si cu ceilalti. Investeste totul, dar vrea totul in schimb. Are insa un dispozitiv intern hi-fi pentru detectarea fisurilor, si reactioneaza intens la ele.

Vesnic in garda, se amorseaza instantaneu (chiar inainte de a aparea motivele reale, pe care parca le presimte) si ramane amorsat.

E adevarat ca are mania secretelor, ii place sa manipuleze lumea, e gelos, usor paranoic, obsedat sexual, distructiv si autodistructiv. Dar are o personalitate fascinanta si plina de resurse, fiind capabil de performante uluitoare.

Asa ca merita sa-l admiri si sa incerci sa-l intelegi, in ciuda "umbrelor" sale.

Cand face urat?

Daca i-ai gresit, nu te amagi crezand ca va uita. Nu uita niciodata si ti-o plateste cand ti-e lumea mai draga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt singura leoaica de pe aici???? :nea: Credeam ca suntem mai multi...

 

Pai la mine nu prea se potriveste nici un horoscop, inafara de cel chinezesc unde sunt bivol de apa...adica muncesc si iar muncesc.dar se vad si roadele intr-un final , exact cind mi se acreste mie de atita munca si cind nu ma am chef sa ma bucur de rezultate... :cheer:

Cred ca sunt intr-o toana cam pesimista azi :cry: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte adevarat...eu ma regasesc in descrierea Scorpionului.. :cry: "Cand face urat?

Daca i-ai gresit, nu te amagi crezand ca va uita. Nu uita niciodata si ti-o plateste cand ti-e lumea mai draga." Eu intotdeauna las impresia k am iertat da' port pica respectivului f.mult timp.. :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yahoo: :yahoo: :crazy: MA recunoasteti?

Daca nu atunci va mai spun cate ceva despre mine............. :ok:

:flowers:

 

:">

Si daca nici acum nu v-ati facut o idee clara,va invit sa va faceti "autoevaluarea" :stars:

Sunt dezolat sa tot contrazic pe toata lumea insa cred ca zodiacele europene sunt prea generale.Din cate stiu eu si daca e adevarat intensitatea energiei universului variaza la fiecare 2 secunde asa ca odata cu umplerea plamanilor cu energia primordiala suntem marcati pe viata(vezi diferentele remarcabile ale gemenilor de orice fel si nu ma refer la zodia gemeni)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spider....nu stiam ca esti balanta! :flowers:

Si eu tot balanta sunt....si da, ma recunosc. :yahoo: :ok:

si eu tot balantoi...facem club :yahoo:

dap...ma regasesc si eu in descriere :crazy: tre sa arat descrierea aia stiu eu cui...pai cu inger din paradis n-am cum sa dau gres :stars:

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu tot balantoi...facem club :doh:

dap...ma regasesc si eu in descriere :doh: tre sa arat descrierea aia stiu eu cui...pai cu inger din paradis n-am cum sa dau gres :)

Mama, mama ce de "frati" suntem p-aci... :stars:

Mai, mai sa nu-mi vina sa cred. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×