Sari la conținut
Forum Roportal
spider

Cititi zodiile pe chipul celor din jur

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar raci nu sunt pe aici? :-

[snapbacca]46231[/snapbacca]

 

Yap! Si pentru ca ai "strigat" catalogul racilor...uite acilea una bucata (de)RAC! :good: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Yap! Si pentru ca ai "strigat" catalogul racilor...uite acilea una bucata (de)RAC! :-  :good:

[snapbacca]46481[/snapbacca]

In sfarsit un rac! ;) Baby_Blue spune si tu ce stii despre noi,poate asa ne recunoastem.Ceea ce stiu e ca racii sunt incapatanati, :good: ceea ce pot afirma ca sunt si eu. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Balanta 100%  ! ! !Tot ce ai scris mai sus (mi) se potriveste  :good:

[snapbacca]46502[/snapbacca]

auuuuuuuuuuuuuuu numai 100%? Eu sunt mai tare. :Pe sunt de doua ori balanta. :- O data nascuta in zodia balantei si apoi mai am si ascendentul in balanta. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In sfarsit un rac! ;) Baby_Blue spune si tu ce stii despre noi,poate asa ne recunoastem.Ceea ce stiu e ca racii sunt incapatanati, :good: ceea ce pot afirma ca sunt si eu. ;)

[snapbacca]46508[/snapbacca]

Nu cred ca sunt in masura sa vorbesc despre horo®scop... dar iti spun ce anume ma caracterizeaza pe mine. Poate te regasesti printre randuri! :-

 

Recunosc, sunt (foarte) incapatanata! :o:

Nu-mi place sa vorbesc despre viata mea personala. Racii isi ascund sentimentele cu mare grija. Veselia, optimismul si rasul, luate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din punct de vedere al astrologiei trasaturile fizice ale unei persoane nu sunt indicate doar de zodia sub care sa-a nascut (adica pozitia soarelui la nastere) ci si se o serie de alte elemente.

Cel mai important este Ascendentul care impreuna cu casa 1 ne arata caracteristicile fizice ale acelei persoane. Bineinteles in combinatie cu zodia de baza, cea data de Soare. De asemenea orice planeta in casa 1 aduce un plus de informatie.

 

Deci atunci cand vorbim de trasaturi fizice trebuie sa tinem cont si de Ascendent.

Detalii mai multe puteti afla citind articolul urmator: http://www.astronet.ro/ascendentul.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As in Balanta

 

"Cand sunt antipatici, isi fac o multimede dusmani, cand sunt simpatici aduna in jurul lor o gramada de prieteni. Au un simt inalt al justitiei si dreptatii, nu suporta ilegalitatea sau incalcarea drepturilor sale, se doreste respectat iar daca nu primeste acest lucru, il impune cu duritate." :good:" nimic mai adevarat. Ce sa-i faci? fiecare cu partile lui bune si rele. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-mi place sa vorbesc despre viata mea personala. Racii isi ascund sentimentele cu mare grija.

Mare dreptate ai!  :)

Veselia, optimismul si rasul, luate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×