Sari la conținut
Forum Roportal
Al3xx

Destinatie pentru Revelion

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unde sa...fim de revelion ???

 

Unde a-ti prefera voi...unde a-ti fost...de ce? cat costa ?

Vreau sa vad parerile voastre. Exculs Romania ! Cautam ceva nou si frumos . :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu deja te gandesti la revelion?! cam cat te gandesti sa cheltui si poate iti impratasesc ideile mele traznite :) :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde sa...fim de revelion ???

 

Unde a-ti prefera voi...unde a-ti fost...de ce? cat costa ?

Vreau sa vad parerile voastre. Exculs Romania ! Cautam ceva nou si frumos . :blink:

am inceput si io sa caut unele oferte pe net si's extrem de scumpe in romania, d'apai afara....de gasit , gasesti , depinde insa de bugetu' pe care esti dispus sa'l aloci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1000 de euro sa zicem...in jurul acestei sume

 

 

eu as merge in cipru k e mai cald, sau paris k mai romantic :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Revelionul este cel mai mijto la noi. Nicaieri in lume nu te distrezi ca la noi.

 

Dupa Revelion, poate........undeva la soare: Maldive.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multe oferte si super tentante. Depinde de disponibilitate si bani, bineinteles. Depinde unde ati mai fost. Noi anul trecut am petrecut super romantic in inima Parisului trecerea dintre ani. dar acum am ales Egiptul . Oricine doreste sa vada istoria acestei tari. Anul Nou ne va gasi pe un vas de croaziera 5 stele . Am analizat oferta pentru Romania. Va spun fratilor, NU SE MERITA. Ati vazut ce tarife enorme? sunt nejustificate, si totusi, locurile sunt pe terminate.

Eu sunt de acord cu promovarea turismului autohton dar nu suport japca. Mai vorbim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt multe oferte si super tentante. Depinde de disponibilitate si bani, bineinteles. Depinde unde ati mai fost. Noi anul trecut am petrecut super romantic in inima Parisului trecerea dintre ani. dar acum am ales Egiptul . Oricine doreste sa vada istoria acestei tari. Anul Nou ne va gasi pe un vas de croaziera 5 stele . Am analizat oferta pentru Romania. Va spun fratilor, NU SE MERITA. Ati vazut ce tarife enorme? sunt nejustificate, si totusi, locurile sunt pe terminate.

Eu sunt de acord cu promovarea turismului autohton dar nu suport japca. Mai vorbim.

de mai bine de o saptamana caut ceva pentru revelion, iar preturile's exagerate si aici si afara....cu 3, 4 zile in acea perioada voi cheltui cat as cheltui 10 zile in alta perioada, dar asta e...nu e deloc ieftin in alte tari.

Editat de pasa11

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×