Sari la conținut
Forum Roportal
Simplu_X

Inchiriez

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Inchiriez apartament full cu 2 camere, foarte bun pentru pitipoancele ce isi tot cauta in virtual, o relatie de moment reala!Publicitate: Acum ai ocazia sa ai tot ce iti doresti intr-un minut: O perna si un pat. Un lucru de moment pentru satisfactia ta non-organica. Daca esti pitipoanca, nu ezita sa vii. Acum ai ocazia unica. Suna Acum!

- e un fel de teleshoping al pitipoancelor ce isi cauta unghii false prin magazinele de mezeluri-

Nu inchiriez:

- persoanelor ce nu iau lucrurile de-a gata;

- persoanelor dependente de lucruri reale;

- persoanelor curate.

Chirie modica...Satisfactia prosteasca pe care o aveti!

P.S. Persoanele interesate isi pot face programare direct in topic. Oricum imaginea lor nu conteaza, chiar daca ar conta oricum e praf

Editat de Breath_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara dar lasi impresia ca te-ai saturat de apartament !!

 

P.S. Asta e doar un sfat ce vine sa-ti apere imaginea deloc prafuita -pe care crezi ca o ai si la care se pare ca ti- asa ca rog sa fie luat ca atare !Il voi traduce totusi cat se poate de succint: Vor rade pitipoancele de tine- trag concluzie ca nu te consideri in nici un caz una ,considerandu-le pe ele niste zdrente cu pretentii de tarfe - !

 

P.P.S. Raspuns preventiv : nu , nu cunosc pe nimeni interesat :) si da, stiu ca sunt offtopic !

 

si-un mic oficial off : asta e un cat fight ? :)

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu te supara dar lasi impresia ca te-ai saturat de apartament !!

 

P.S. Asta e doar un sfat ce vine sa-ti apere imaginea deloc prafuita -pe care crezi ca o ai si la care se pare ca ti- asa ca rog sa fie luat ca atare !Il voi traduce totusi cat se poate de succint: Vor rade pitipoancele de tine- trag concluzie ca nu te consideri in nici un caz una ,considerandu-le pe ele niste zdrente cu pretentii de tarfe - !

 

P.P.S. Rapsuns preventiv : nu , nu cunosc pe nimeni interesat :) si da, stiu ca sunt offtopic !

 

si-un mic oficial off : asta e un cat fight ? :)

De cand acest frumos forum s-a transformat intr-un spatiu de matrimonial, am incetat sa mai astept ceva pozitiv. Asa ca am venit cu ceva noi, ca deh.. banuiesc ca aceste fetite mai vor si ceva palpabil, inafara de frumosul mouse ce il tot roteste pe biroul prafuit.

Asa cum am scris acolo, cei ce nu se regasesc nu vad motivul pentru care scrie aici :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine...si cu cat il inchiriezi? ca nu pomenesti de pret ...cati mp are ?la ce etaj ?confort ?ce dotari etc...!da detalii aici !

 

asta ca sa nu ma mai acuzi de off

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu intelegi ma ca e pentru pitipoance? Aaaa.. vrei sa deschid unul special si pentru tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu intelegi ma ca e pentru pitipoance? Aaaa.. vrei sa deschid unul special si pentru tine?

Nu ma - ne tragem de sireturi doar ptr. ca e "threadul tau" eh? :) cata maturitate domne' ca sa vezi cine a ajuns sa rada de ce-a ajuns forumu' ...pff... !!!- ,dar poate il vreau pentru pitipoanca mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma iesi de aici si scuteste-ma.. imi pierd timpul aiurea cu tine..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inchiriez apartament full cu 2 camere, foarte bun pentru pitipoancele ce isi tot cauta in virtual, o relatie de moment reala!Publicitate: Acum ai ocazia sa ai tot ce iti doresti intr-un minut: O perna si un pat. Un lucru de moment pentru satisfactia ta non-organica. Daca esti pitipoanca, nu ezita sa vii. Acum ai ocazia unica. Suna Acum!

- e un fel de teleshoping al pitipoancelor ce isi cauta unghii false prin magazinele de mezeluri-

Nu inchiriez:

- persoanelor ce nu iau lucrurile de-a gata;

- persoanelor dependente de lucruri reale;

- persoanelor curate.

Chirie modica...Satisfactia prosteasca pe care o aveti!

P.S. Persoanele interesate isi pot face programare direct in topic. Oricum imaginea lor nu conteaza, chiar daca ar conta oricum e praf

Sun io dar care-i numarul de telefon? Si l-as inchiria,ca's pitipoanca,da' iau lucrurile de'a gata,sunt ...curata :) ...a,ma incadrez la conditia din mijloc :)

Ce facem? Sunt prima inscrisa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sun io dar care-i numarul de telefon? Si l-as inchiria,ca's pitipoanca,da' iau lucrurile de'a gata,sunt ...curata :) ...a,ma incadrez la conditia din mijloc :D

Ce facem? Sunt prima inscrisa?

Da beep, te sun eu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×