Sari la conținut
Forum Roportal
relup

Care e cel mai ieftin Avion pentru Cuba?

Postări Recomandate

Pentru ca iar a devenit o destinatie foarte HOT insula cigarelor,  decand si americanii au voie sa mearga legal acolo, cred ca s-a aglomerat rau locul mai ales ca este si reclamat mereu in toate revistele chiar si cele de moda.   Pozele sint atragatoare insa ma intreb in realitate ce gasim acolo???  

 

As dori ceva informatii personale daca a fost cineva recent acolo decand sint deschise si pentru americani portile.   Cineva ne-a spus ca sa cautam cazare la privat cum erau casele ONT pe vremuri in Romania ceea ce suridea sotului, nu si mie iar daca are vre-o adresa cineva dintr-un loc multumitor, as aprecia foarte mult.   In ce perioada din an este mai bine de vizitat Havana, ca eu nu intru in apa marii si nu vreau sa ma bronzez dar nu-mi place vremea umeda.

 

Sa invat ceva spaniola sau merge si fara cateva zile ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma lamuresc singura cu incetinatorul ... ca as vrea sa vad Cuba dar n-am chef sa alerg pentru a-mi salva viata ca maraton neprogramat si fara premiu.

 

Iata ca s-au dus si Kardashianii in vacanta si nu le-a placut ca nu sint comoditati tehnice actuale.   Asta pe mine nu m-ar deranja ca eu nu confund vacanta cu altceva, m-as duce la cumparaturi de raritati ce nu se pot gasi pe continent ca-s vechituri destule de vanzare sint convinsa.    

 

https://www.yahoo.com/news/capitalist-kardashian-pigs-reportedly-having-160300697.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×