Sari la conținut
Forum Roportal
relup

Care e cel mai ieftin Avion pentru Cuba?

Postări Recomandate

prietene... informatia costa ! gratis nu obtii decat raspunsuri ieftine.

pliante sa citesti tu, se pare ca tu esti cel interesat si ... ca o mica paranteza, cuba se afla la o aruncatura de bat de unde sunt eu acum, asa ca nu am de ce sa citesc pliante, ma informez direct la fata locului :)

De cand costa informatiile astea???

Sau poate te crezi mare antreprenoare si vrei sa ne impartasesti si noua cunostintele tale?!

Informatiile astea sunt GRATUIE si le poti avea cel mai bine la o agentie de turism din apropiere!!

Editat de florin_symi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

avioane low cost sunt pe rutele zilnice ca sa poata scoate si profit,si cum in cuba nu cred ca sunt curse asa regulate ma indoiesc ca vei gasi low cost pt cuba..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu caut sa leg cele mai ieftine variante POSIBILE,nu e obligatoriu ca toate sa fie low-cost. Ampera a gasit ceva convenabil la Air France si-i multumesc pt informatie si ei si tuturor celor care mi-au oferit variante plauzibile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt companii low cost care fac si rute mai lungi putin....

 

Sfatul meu e sa cumperi de pe un site in $ fiindca dolarul e slab. De exemplu cand am cumparat eu, diferenta dintre site-ul Lufthansa(Euro); expedia.com($) si expedia.co.uk(

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai linistit ca nu ai nevoie de pufoaica deloc..nici in decembrie si nici in august...martie-mai..temperatura 20-30.

Verifica si AirFrance..aveau o oferta pt Havana, insa nu stiu cat timp e valabila..era undeva in jur de 700

Editat de zexelica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taxe de aeroport. In unele cazuri sunt mai mari decat pretul biletului.

 

Si eu am vrut sa ma duc, insa am vorbit cu un prieten care a stat acolo si mi-a zis ca nu prea e mancare ca lumea, deranj pe la cluburile din oras, militieni nashpa, etc........

 

Ma duc mai bine in Santo Domingo......... Sunt mai haiosi dominicanii si e la fel de scump si au ce mancare vrei.

Aia in Cuba au ratii.......

 

Sunt ratii si pt. turisti????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt ratii si pt. turisti????

Ma, daca vrei ma interesez. Am discutat cu unii care au ars-o mult p-acolo si au stat si la hotel, initial........Dupa acre s-au mutat la gazda cu 25 EUR/noapte + mic dejun in centrul Havanei.

 

Si cica baba se cam plangea ca nu gaseste ce sa le cumpere. Da' ...........mai gasea.

 

Insa, nu se compara cu statele unde gasesti de toate in piata,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca incerci sa realizezi drumul numai cu zboruri low-cost si ai vreo intarziere poti pierde restul calatoriilor. Cei de la low-cost nu-ti elibereaza bilete pentru alte zboruri in caz de intarziere decat contracost si daca au locuri libere! Este un risc pe care trebuie sa-l iei in calcul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×