Sari la conținut
Forum Roportal
blueaqua

vise

Postări Recomandate

de la o vreme ma tot visez imbracata in mireasa.....toti cunoscutii is in juru meu, fericiti sau uimiti k ma marit ;) , numai k, atunci cand sunt foarte aproape de altar sau de viitoru sotz, fug cat mai departe :jester: ma razgandesc si vreau sa scap de toti, numai k fac ce fac si dau nas in nas cu nuntasii.....

am citit pe mai multe site-uri tot felu de posibile interpretari, care se cam bat cap in cap, dar tot nus multumita :jester: ......

are careva idee ce poate sa insemne visu meu???? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma gresec mireasa inseamna boala.... fuuuuuugi!!!!!!! Sper sa nu am dreptate ;) :flowers:Si mie imi est interesant ce inseamna cind visezi lenjerie intima... am doua nopi la rind de cind visez sutieni frumosi, noi nouti, ieri erau de culoare albastra cu danteluta, foricele, alul roz, si altul rosu... iar azi noapte trebuia sa ma duc la intilnire cu un baiat pe care il iubeam la nebunie si am gasit 2 sau 3 perechi de sutieni, doi rosii si unul din el avea agatat un detaliu de la mireasa si un trandafir rosu... ce sa mai insemne oare? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai eu f des ma visez mireasa si nici nu m-am imbolnavit nici nu am murit :cry: , nici eu si nici careva din familie. Tot incerc de ceva vreme sa-mi dau seama cand ma visez mireasa, dar nu fac legatura cu realul :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In practica nu inseamna neaparat ceva daca visezi o mireasa, mai degraba iti doresti sa te casatoresti. De-obicei cand iti doresti ceva mult visezi k esti aproape de realizarea dorintei dar nu reusesti.... si iti doresti iar....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In practica nu inseamna neaparat ceva daca visezi o mireasa, mai degraba iti doresti sa te casatoresti. De-obicei cand iti doresti ceva mult visezi k esti aproape de realizarea dorintei dar nu reusesti.... si iti doresti iar....

Pai eu mi-s maritata si vreau sa zic ca de cand m-am maritat de atunci ma visez mai des mireasa :yam: Tot incerc sa urmaresc ce se intampla in realitate in zilele urmatoare visului sau ce sentimente ma incearca, vreau sa vad daca se repeta si au legatura cu visul, dar nu am reusit sa fac conexiuni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu tot visez apa,ba la bazin pe strand,ba fac dus,sau mi se ofera sa beau apa..mama zice ca astea sunt griji..habar nam..da cam de1 saptamana visez ciudat..1 inel mare de aur,iarba verde multa...ba copii mici....zi de zi visez oarece semne..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×