Sari la conținut
Forum Roportal
dede2004

Parsivitatea

Evaluează acest topic

Cine este cel mai parsiv?  

61 membri au votat

  1. 1. Cine este cel mai parsiv?

    • Femeia care a trecut printr-o deceptie
      3
    • Barbatul care nu pune suflet intr-o relatie
      15
    • Femeia care incearca sa puna paie pe foc si apoi da cu flitt
      15
    • Barbatul care da apa la moara si lasa totul balta
      12
    • Femeia plictisita de minciunile barbatiilor dornica de razbunare
      10
    • Barbatul naiv care vrea sa faca pe grozavul
      6


Postări Recomandate

Las-o balta ca nu tine faza cu ....papusa naiva si faza cu poza....cu asta chiar nu ai nimerit-o ...

Am 26 de ani si nu-i am degeaba si pt cultura ta generala ...sunt psiholog.Vrei sa-ti trantesc un profil psihologic pe baza raspunsurilor tale ...??? :flowers:

Apoi daca ii trantesti un profil mai bine lasa!!!Mai bine ia-l la tranta si apoi sa vedeti care pe care sunteti mai psihologi.Apropos de psihologie...

Cine iti tranteste in fata "stii cine sunt eu ,mah"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Las-o balta ca nu tine faza cu ....papusa naiva si faza cu poza....cu asta chiar nu ai nimerit-o ...

Am 26 de ani si nu-i am degeaba si pt cultura ta generala ...sunt psiholog.Vrei sa-ti trantesc un profil psihologic pe baza raspunsurilor tale ...??? :tease:

:flowers: daca tot esti psiholog...de ce simti nevoia sa te lauzi? ca de fapt omul nu te intrebase in ce domeniu lucrezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toti pot fii parsivi, toti au agende ascunse , e greu sa te descurci.

Poti tranti adevarul de fiecare data si sa o incasezi des, sau sa obosesti ascunzand si incercand sa umbli dupa secretele altora. Poate te pierzi in agendele altora

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toti pot fii parsivi, toti au agende ascunse , e greu sa te descurci.

Poti tranti adevarul de fiecare data si sa o incasezi des, sau sa obosesti ascunzand si incercand sa umbli dupa secretele altora. Poate te pierzi in agendele altora

Aoleu..asta seamana cu o teorie a conspiratiei ! Chiar toata lumea sa fie parsiva ? e bine sa fii circumspect pana cunosti omul,ce-i drept....eu totusi inclin sa cred ca mai ales intr-o relatie intima,majoritatea sunt sinceri.....macar o perioada....hehe :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toate situatiile de sus pot reprezenta parsivenia. Si nu numai. In chestionar am votat optiunea "un barbat care nu pune suflet intr-o relatie". De ce? Pentru ca deopotriva, femeile si barbatii care nu pun suflet intr-o relatie sunt parsivi. Partenerul/a poate suferi din cauza acestui lucru.

Editat de heidy_2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toate situatiile de sus pot reprezenta parsivenia. Si nu numai. In chestionar am votat optiunea "un barbat care nu pune suflet intr-o relatie". De ce? Pentru ca deopotriva, femeile si barbatii care nu pun suflet intr-o relatie sunt parsivi. Partenerul/a poate suferi din cauza acestui lucru.

Mda,mare dreptate ai.....foarte mare..... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si femeia si barbatu in aceeasi masura are o doza de parsivenie!De fapt acu este ceva la moda sa fii parsiv!Am descoperit de putin timp ca lumea asta este plina de oameni falsi si nu mi-a venit sa cred cu cate senilitate isi arata falsitatea si parsivenia! :flowers: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si femeia si barbatu in aceeasi masura are o doza de parsivenie!De fapt acu este ceva la moda sa fii parsiv!Am descoperit de putin timp ca lumea asta este plina de oameni falsi si nu mi-a venit sa cred cu cate senilitate isi arata falsitatea si parsivenia! :o::o:

Welcome to the club :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am descoperit de putin timp ca lumea asta este plina de oameni falsi si nu mi-a venit sa cred cu cate senilitate isi arata falsitatea si parsivenia! :o::o:

Cumea e ca si noi facem parte din acea lume :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am descoperit de putin timp ca lumea asta este plina de oameni falsi si nu mi-a venit sa cred cu cate senilitate isi arata falsitatea si parsivenia! :o::o:

 

Ai dreptate cu ce vrei sa spui... dar "senilitate" sau "seninatate"? (nu te supara pe mine :yes: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×