Sari la conținut
Forum Roportal
dede2004

Parsivitatea

Evaluează acest topic

Cine este cel mai parsiv?  

61 membri au votat

  1. 1. Cine este cel mai parsiv?

    • Femeia care a trecut printr-o deceptie
      3
    • Barbatul care nu pune suflet intr-o relatie
      15
    • Femeia care incearca sa puna paie pe foc si apoi da cu flitt
      15
    • Barbatul care da apa la moara si lasa totul balta
      12
    • Femeia plictisita de minciunile barbatiilor dornica de razbunare
      10
    • Barbatul naiv care vrea sa faca pe grozavul
      6


Postări Recomandate

SPIDER.....nu ai vrea sa vezi o poza cu mine ca sa te convingi insa ....ceea ce se spune ...nu corespunde cu realitatea....mai de graba ma consider o actrita buna .!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SPIDER.....nu ai vrea sa vezi o poza cu mine ca sa te convingi insa ....ceea ce se spune ...nu corespunde cu realitatea....mai de graba ma consider o actrita buna .!

[snapbacca]43198[/snapbacca]

Ai dreptate, nu as vrea sa vad o poza cu tine. :) Si nu ai de ce sa ma convingi. Tu stii mai bine ce corespunde cu realitatea. Remarca mea a fost o gluma pentru ca asocierea in sine mi sa-a parut comica. Las pe unii "mai dotati" sa "te judece" daca esti o actrita buna sau nu pentru ca in ceea ce ma priveste nu te cunosc si nici nu posed asemenea veleitati de a-i judeca pe altii.

 

ontopic: Eu consider ca femeia si barbatul pot fi parsivi in egala masura. Iar cauzele parsiveniei unuia sau altuia raman o lista deschisa. Daca unii devin parsivi in contextul in care cauta sa se razbune...............razbunarea este arma prostului. La urma urmei totul se reduce la gradul de cultura al fiecaruia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.....nu ai vrea sa vezi o poza cu mine ca sa te convingi insa ....ceea ce se spune ...nu corespunde cu realitatea....mai de graba ma consider o actrita buna .!

[snapbacca]43198[/snapbacca]

Eu as crede ca esti doar o..."papusica" naiva care vrea sa faCa Conversatie pentru a-si atrage admiratori. Pariez ca ai in minte sa postezi fotografia, numai asa ca sa imi faci in ciuda . :huggles: .

Editat de maybe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si femeile perverse mi se par cele care sunt extrem de materialiste.......si care se uita doar la bani.

[snapbacca]43014[/snapbacca]

 

Eu cred ca barbatii cu bani sunt mult mai parsivi decat femeile, si-ti zic si de c ca am simtit-o pe propia-mi piele.

Am facut greseala sa cunos unul cu f multi bani si am facut greseala sa ma si indragostesc , el nu cauta decta sa se joace, pana la urma cand a vazut ca nu-i iese.........a plecat :huggles: .............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu as crede ca esti doar o..."papusica" naiva care vrea sa faCa Conversatie pentru a-si atrage admiratori. Pariez ca ai in minte sa postezi fotografia, numai asa ca sa imi faci in ciuda .    :huggles: .

[snapbacca]44091[/snapbacca]

::huggles:: tu vrei sa verifici daca psihologia inversa functioneaza? ::cheers::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
::huggles:: tu vrei sa verifici daca psihologia inversa functioneaza? ::cheers::

[snapbacca]44405[/snapbacca]

 

 

Eu cred ca si barbatii si femeile sunt parsive, ... eu una am intalnit cazuri numai cu femei de genul asta.....bleah, :huggles: deja mi-a venit una in cap :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu as crede ca esti doar o..."papusica" naiva care vrea sa faCa Conversatie pentru a-si atrage admiratori.
Editat de dede2004

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai dreptate, nu as vrea sa vad o poza cu tine. :spiteful: Si nu ai de ce sa ma convingi. Tu stii mai bine ce corespunde cu realitatea. Remarca mea a fost o gluma pentru ca asocierea in sine mi sa-a parut comica. Las pe unii "mai dotati" sa "te judece" daca esti o actrita buna sau nu pentru ca in ceea ce ma priveste nu te cunosc si nici nu posed asemenea veleitati de a-i judeca pe altii.

 

ontopic: Eu consider ca femeia si barbatul pot fi parsivi in egala masura. Iar cauzele parsiveniei unuia sau altuia raman o lista deschisa. Daca unii devin parsivi in contextul in care cauta sa se razbune...............razbunarea este arma prostului. La urma urmei totul se reduce la gradul de cultura al fiecaruia.

[snapbacca]43208[/snapbacca]

 

 

 

 

Am ajuns la concluzia ca multi ma urasc si-mi "baga strambe" si ma considera o parsiva (iar acum ...din totala lipsa de modestie) ...pentru ca nu ma pot avea.Imi invidiaza prietenul pentru ca ma are ...si chipurile nu ma merita ....si tot asa....E greu sa fi o femeie cinstita de.te.pe.de.v cand ai atat de multe hiene pe langa tine !Iar cand viata e o c...a ...atunci trebuie sa fie cineva PESTELE EI!Toata Stima! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eram curioasa sa vad ce definitie da DEX-ul acestui termen...Iata:

 

PARŞ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am ajuns la concluzia ca multi ma urasc si-mi "baga strambe" si ma considera o parsiva (iar acum ...din totala lipsa de modestie) ...pentru ca nu ma pot avea.Imi invidiaza prietenul pentru ca ma are ...si chipurile nu ma merita ....si tot asa....E greu sa fi o femeie cinstita de.te.pe.de.v cand ai atat de multe hiene pe langa tine !Iar cand viata e o c...a ...atunci trebuie sa fie cineva PESTELE EI!Toata Stima! :spiteful:

[snapbacca]44691[/snapbacca]

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×