Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Cum poti sa-i faci unei femei un compliment sincer

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar va place sa se intreaca masura? Adica sa fiti mintite frumos? :jester:

 

nu...cel putin mie ... pentru ca ma enerveaza minciuna si o simt ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu...cel putin mie ... pentru ca ma enerveaza minciuna si o simt ...

 

Atentie la minciuna! Detesta si tine minte minciuna, ea nu uita nimic, in fata ei nu te prefaci, ... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atentie la minciuna! Detesta si tine minte minciuna, ea nu uita nimic, in fata ei nu te prefaci, ... :jester:

 

am notat :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cea mai tare faza legat de un compliment mi-a fost cand m-am intalnit cu cineva dupa ce vorbisem pe ent si vazuse poze cu mine zice: "esti mai nashpa in realitate decat in poze" ... m-am cracanat de ras, mi-a fost tare drag! ... pentru ca stiam ca ii sunt draga pentru ce sunt nu pt cum arat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cea mai tare faza legat de un compliment mi-a fost cand m-am intalnit cu cineva dupa ce vorbisem pe ent si vazuse poze cu mine zice: "esti mai nashpa in realitate decat in poze" ... m-am cracanat de ras, mi-a fost tare drag! ... pentru ca stiam ca ii sunt draga pentru ce sunt nu pt cum arat

 

Se spune ca femeia e mai sensibila ca barbatul si este adevarat. ... :jester: (ceva"dulce" ca sustin cauza)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu sincer cat conteaza pentru barbati cum le stau blugii...pe fund :jester:

Pentru barbati poate nu conteaza,dar pentru o femeie da :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru barbati poate nu conteaza,dar pentru o femeie da :jester:

conteaza , mai ales daca ii probeaza pt prima data si vrea sa ii cumpere :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu erau noi dar chiar ii statea bine si-l admiram pe la spate ...pacat de burta :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu erau noi dar chiar ii statea bine si-l admiram pe la spate ...pacat de burta :jester:

 

Pai zii ca e mai sexy fara burta si pune'l sa faca abdomene, cu tine deasupra :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×