Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Cum poti sa-i faci unei femei un compliment sincer

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cand o femeie probeaza o rochie noua si-l intreaba pe barbat: "Cum imi sta?", probabil ca va primi un raspuns simplu, de genul: "Bine" sau "Perfect".

Ceea ce nu inseamna o bila alba pentru el. Pentru a obtine asa ceva, barbatul trebuie sa raspunda cum ar face-o o fomeie, adica precizand cat maim ulte amanunte.

Corect?

Sau cum credeti ca ar trebui sa va faca un barbat un compliment?

Gigele,de ce iti bati tu capul taticutzule cu asa ceva? :good: Daca n-ai aflat pana la varsta asta,slabe sanse pe mai incolo.

Si ca sa fiu on-topic,spun ca un barbat care simte femeia de langa el va sti cum sa-i faca un compliment astfel incat aceasta sa il aprecieze :hi:

Nu ne referim la impotenti,inapti,agramati si alte specii asemanatoare.

As mai dezvolta,dar subiectul mi se pare cam penibil venind din partea ta,jiji.Tu trebe mai intai sa-nveti gramatica.Asta ar trebui sa te 'roada'.Fa pasi mici dar siguri.Apoi mai discutam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se spune ca un compliment reusit adresat unei femei este o cale sigura spre inima ei :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

corect si raspunsul la dilema lui Gig e chiar in titlul topicului: cum sa-i faci un compliment unei femei? Sincer! :good:

 

e cel mai important sa fie sincer pentru ca astfel femeia va aprecia ca "ai simtit-o"

Editat de ellla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da' ce bine merg complimentele la inima barbatilor oleleiiiiii

 

Da un exemplu :jester:

 

ontopic: Pe langa compliment mai trebuie si cateva "inflorituri"...de exemplu de probeaza o rochie si te intreaba cum ii sta.. pe langa faptul ca ii spui "iti sta bine" mai vii si cu cateva aprecieri in legatura cu fizicul ei (ca a mai slabit, ca o avantajeaaza etc) astfel incat s-o faci sa creada ca rochia respectiva a fost special croita pentru ea...Si te-ai scos!

 

:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ieri i-am zis ca ii stau bine blugii pe fund...

 

Nu stiu sincer cat conteaza pentru barbati cum le stau blugii...pe fund :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×