Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce Mr Taker?

 

 

Mda , :juggle: sal Breath...

 

Ma asteptam sa fie aceasta una din primele intrebari , as putea raspunde simplu , : " de ce nu" , dar o sa incerc sa dezvolt raspunsul.

 

Mr Taker ...ia tot ce vrea , de aia :resent:

Editat de Mr Taker

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma asteptam sa fie aceasta una din primele intrebari , as putea raspunde simplu , : " de ce nu" , dar o sa incerc sa dezvolt raspunsul.

Asta si astept, sa dezvolti raspunsul. :juggle:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai vrut sa fii ironic, sau ce. Sau si tu te-ai inspirat de la .....Miss Take? :juggle: Chiar asa lipsiti de originalitate sunteti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai vrut sa fii ironic, sau ce. Sau si tu te-ai inspirat de la .....Miss Take? :resent: Chiar asa lipsiti de originalitate sunteti?

 

 

Ironic ? oare stii tu conotatia cuvantului , daca da , vad ca tu incerci o ironie , deloc fina :doh:

 

cat despre lipsa de originalitate ce sa mai expunem pe aici , nickul tau e ... belea :juggle:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu mi-am dat seama ce ai incercat sa faci cu nickul asta. Stiu ce-i aia ironic. Si daca nu stiu, dau un sarci pe dexonline.

Da, stiu ca-i belea :juggle:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mde mai Amarena , ce sa faci si tu , mai aduni postari , mai scrii din vasta experienta de viata , mai te certi cu unu cu altul pana da supa in clocot ...dastea ...de ale vietii :juggle:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The winner takes it all...oh,da! :doh:

 

Ce faci, MT? :resent:

 

P.S. Imi faci si mie un avatar ca al tau,numai cu al meu nume "mistake"? (ca tot suntem lipsiti de originalitate unii din noi,atunci sa fim pana la capat) :juggle:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce dobitoc esti, pe cuvantul meu. Ce ai demonstrat cu fraza asta? Ca stii sa faci mistouri ieftine? Pentru ca inteligenta si umorul in nici un caz nu ti le-ai etalat. Mai degraba taceai. Ce fac eu in timp ce da supa-n clocot nu e in nici un caz treaba ta. Sau a altcuiva.

:juggle: Nebunaticule!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×