Sari la conținut
Forum Roportal
ILyna

Sa incep din nou sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai exista si cazuri fericite...dar e partea a 2-a...Eu ii vreau doar binele :juggle: Adica sa mearga la sigur :resent:

tocmai fiindca stiu pe unul care si-a pierdut iubirea si nu poate sa schimbe stiu cat de frustrant este sa te intrebi mereu ''daca...'' 8)

sfatul meu este sa se intrebe daca-l iubeste cu adevarat..si daca da sa incerce,daca esueaza macar o sa fie libera cu adevarat si trece peste....daca reuseste,desi vor mai gresi,vor gresi unul langa altul.

PS.asta se aplica doar in cazul in care si el o iubeste...caci daca ptr el este doar o fata cu care-si umple timpul atunci nu merita....doar ea stie ce a fost intre ei :doh:

Editat de angry_angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot ai rezistat pana acum...de ce iti tragi preul de sub picioare ? Ai 19 ani dragutza....o sa tot treci (sau nu) prin chestii de genul asta...Cineva zicea ca in 3 luni te uita...eu zic ca nu ii trebuie mai mult de o luna .

 

P.s. Oare de reaba asta cu gramatica si ortografia se sufera peste tot ??? Fata are o problema...credeti ca ii e asa usor sa verifice dupa aceea daca a scris si corect si daca a pus cratime si toate cele ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai pe scurt.... am avut o relatie de aproape doi ani...iar acuma cu o luna in urma ma lasat pentru mai multe motive dar unul il stiu ca sia gasit alta...dar in timpul acestei luni tot imi scria mesaje,bipuri(dar eu nui dadeam nimic)....si zilele astea mia propus sa incepem din nou pentru ca dupa cite mi-a spus nu poate fara mine ca numai acuma a inteles ca ma iubeste cu adevarat.....si nam idee ca sa fac,pentru ca ma tem sa nu fiu dezamagita din nou....poate imi dati si mie niste sfaturi...

Nu te cupla iar cu el.

Asta da dovada ca nu mai esti pe primul loc, esti in rezerva.

Nu ii raspunde la bep-uri si mesaje!

E un magar !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E un magar !

Iar eu acum veneam cu completarea: E un porc, nesimtit, afemeiat...etc. :D

 

Nu te cupla iar cu el.

Nici eu nu cred ca merita sa se impace cu el. Cine calca o data stramb o face si a doua oara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar eu acum veneam cu completarea: E un porc, nesimtit, afemeiat...etc. :D

 

Cateodata ma amuza reactiile fetelor\femeilor in astfel de situatii... :D

Editat de Capitano

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cateodata ma amuza reactiile fetelor\femeilor in astfel de situatii...

Si pe tine te amuza? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fete si baieti,

 

Riddle, riddle, riddle:

ce faci daca dupa ce divortezi, tanti din cauza careia ai divortat (sotia), vrea sa fiti impreuna, ce faci?

 

o iei de la inceput? sau... nu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si pe tine te amuza? :D

 

Nu mi-o lua in nume de rau...dar in situatii de "flagrant" ...cand barbatu' calca stramb...urmeaza avalansa:

 

"porcule, nesimtitule, ingratule, prostule, *****,****,**" si asa mai departe :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce faci daca dupa ce divortezi, tanti din cauza careia ai divortat (sotia), vrea sa fiti impreuna, ce faci?

Depinde motivele pentru care s-a ajuns la divort. Daca o mai iubesti, daca amandoi va doriti sa o luati de la capat, ce va impiedica?

 

Nu mi-o lua in nume de rau...dar in situatii de "flagrant" ...cand barbatu' calca stramb...urmeaza avalansa: porcule, nesimtitule, ingratule, prostule.

Unii si-o merita. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde motivele pentru care s-a ajuns la divort. Daca o mai iubesti, daca amandoi va doriti sa o luati de la capat, ce va impiedica?

 

pai ce usor e sa zici...

daca motivul era ca ea a fost infidela timp de 8 luni in timpul casniciei? si ca asta a fost motivul divortului?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×