Sari la conținut
Forum Roportal
ILyna

Sa incep din nou sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai pe scurt.... am avut o relatie de aproape doi ani...iar acuma cu o luna in urma ma lasat pentru mai multe motive dar unul il stiu ca sia gasit alta...dar in timpul acestei luni tot imi scria mesaje,bipuri(dar eu nui dadeam nimic)....si zilele astea mia propus sa incepem din nou pentru ca dupa cite mi-a spus nu poate fara mine ca numai acuma a inteles ca ma iubeste cu adevarat.....si nam idee ca sa fac,pentru ca ma tem sa nu fiu dezamagita din nou....poate imi dati si mie niste sfaturi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te merita. Ignora-l.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1 da ne mai multe detalii cum a parcus relatia! acum e normal sa ti aduci aminte numai lucrurile bune! asta trebuie sa fie decizia ta ..mai vrei sa o iei de la inceput cu el...adut-ti aminte si de momentele proaste si spune ti singura daca merita!poate ca acum daca a trecut printr-o alta relatie si a ajuns la concluzia ca tu ai fost mai buna, te vrea inapoi! acum tu decizi daca-l primesti sau nu! oricum sa nu te astepti ca el sa se schimbe ptr ca asta n se va intampla niciodata!si gandeste-te mai mult la tine, la ce vrei tu si nu ce vrea el!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Lyna: Daca situatia sta asa...El te-a lasat pentru alta...Apoi se reintoarce la tine...Ai fi un fel de roata de rezerva...Un fel de "o dau in bara cu X ma intorc la Lyna" ...Cum spunea si "Breath..." nu te merita...Dar daca stie ca tu mai tii la el si esti in impas...probabil va incerca sa profite de acest lucru'...Asa ca ignora-l...sau de ai sange tare "chinuie-l" putin :juggle:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@Lyna: Daca situatia sta asa...El te-a lasat pentru alta...Apoi se reintoarce la tine...Ai fi un fel de roata de rezerva...Un fel de "o dau in bara cu X ma intorc la Lyna" ...Cum spunea si "Breath..." nu te merita...Dar daca stie ca tu mai tii la el si esti in impas...probabil va incerca sa profite de acest lucru'...Asa ca ignora-l...sau de ai sange tare "chinuie-l" putin :juggle:

cum sa-l chinui???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai pe scurt.... am avut o relatie de aproape doi ani...iar acuma cu o luna in urma ma lasat pentru mai multe motive dar unul il stiu ca sia gasit alta...dar in timpul acestei luni tot imi scria mesaje,bipuri(dar eu nui dadeam nimic)....si zilele astea mia propus sa incepem din nou pentru ca dupa cite mi-a spus nu poate fara mine ca numai acuma a inteles ca ma iubeste cu adevarat.....si nam idee ca sa fac,pentru ca ma tem sa nu fiu dezamagita din nou....poate imi dati si mie niste sfaturi...

 

Realitatea este că şansele să fii dezamăgită din nou sunt destul de mari. Realitatea este că şi dacă vă

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum sa-l chinui???

 

Ai putea sa-i faci ce ti-a facut si el...Sau sa-l "iubesti" asa azi da..maine nu..i-ai rani orgoliul tare :resent: Dar atentie...aceste "jocuri" doar de esti sigura ca no sa-ti revina sentimentele...Sau sa te mustre constiinta...Sau si mai rau...sa-ti fie mila! :juggle:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am avut o relatie de aproape doi ani...iar acuma cu o luna in urma m-a lasat pentru mai multe motive dar unul il stiu ca si-a gasit alta...

 

E un aventurier ! Nu poţi avea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×