Sari la conținut
Forum Roportal
Burn_X1

telefon pana in 200 euro

Postări Recomandate

AS dori si eu sa stiu ce telefoane pot gasi pana in 200 euro.

De preferat sa aiba peste 3 MP, calitatea buna la foto/video, dar sa nu neglijez nici softul, aplicatiile si rezistenta.

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu gasesti ceva mai bun ca SE K800 pe piata, care sa satisfaca cerintele tale. E la oferta speciala la Orange, 109Euro + tva.La liber il gasesti cu ceva noroc la 8.5 mil., stiu, ceva mai mult decit ai spus tu, dar la 3 MPix... asta costa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu gasesti ceva mai bun ca SE K800 pe piata, care sa satisfaca cerintele tale. E la oferta speciala la Orange, 109Euro + tva.La liber il gasesti cu ceva noroc la 8.5 mil., stiu, ceva mai mult decit ai spus tu, dar la 3 MPix... asta costa.

am gasit la 200 euro, dar am mai gasit si Samsung D900i, grea alegere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alegerea e foarte usoara. Vrei camera buna, vrei soft, vrei aplicatii, vrei rezistenta? Nu te atinge de Samsung!

Dar ce are samsungul? si cate samsunguri ai avut? le-ai testat sau nu ai fost multumit de trimiterea mesajelor...etc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am testat circa de telefoane. Samsung e un fashion phone si atit. Un telefon de domnisoare.

Adica vrei sa spui ca barbatii care au samsunguri...sunt...pe invers? :hi:) :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica vrei sa spui ca barbatii care au samsunguri...sunt...pe invers? :hi:) :good:

 

 

Nu sint pe invers in mod sigur, dar aceste telefoane nu sint pentru cei care au pretentii de la un telefon, altele decit cele legate de aspect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce telefon mi-ai recomanda la 100 de euro? Unul bunicel chiar daca ii lipsesc anumite chestii cum ar fi bluetooth si mp3, dar sa aiba camera foto.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand Nokia 3110 Classic ca minim telefon decent. Ai slot de card, 1.3 MPix, USB, Bluetooth, MP3, FM si altele. E putin mai scump decit ai spus, pentru 400 lei e al tau, dar merita...

Editat de laird

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×