Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Hitman.us ...

Postări Recomandate

Am aflat astazi de un site cel putin interesant . De ce interesant ? Pai simplu - daca ai boala pe cineva, intri pe pagina, comanzi frumusel un asasin platit iar baiatul isi face datoria cu profesionalism 100 % . Fara griji, fara batai de cap. Doar cu 50 000 de dolari mai usor la buzunare.

 

Acum lasand gluma la o parte, va invit sa popositi putin pe site si va intreb : ce parere aveti de site si de activitatea lui ? Sa fie totul o gluma bine pusa la punct ? Sa fie o pacaleala de zile mari (trebuie sa dai 25 000 de $ avans ! ) sau...

 

Astept raspunsurile voastre !

 

HITMAN.US

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uuuuuUUUuu......imi vin idei..... :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mi se mai pare nimic ciudat.... :-

a mai fost un anunt pe net , un om cauta un barbat tanar , simpatic sa .........il manance, stiu ca pare ciudat, dar chiar asa e. Si partea mai socanta este ca a si primit raspunsuri la cererea lui; a facut o selectie dintre cei care sa-au oferit sa fie mancati si chiar la-a mancat pe unul. Cand a fost prins, si la-au judecat nu i-au dat multi ani inchisoare pentru ca avea filmari din care reiesea ca si victima a fost de acord.

nu intru in detalii pentru ca nu vreau sa va sochez prea tare....

povestea asta i-a inspirat pe cei de la RAMMSTEIN atuci cand au facut "main tail"(bucata mea).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×