Sari la conținut
Forum Roportal
valentin_vl

Un sfat, o sugestie, un mic ajutor daca se poate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

azi am fost la fundeni si din pacate mi au descoperit o toxoplasmoza....firar s fie de viata...

asta ma distrus de tot...

nu stiu cum o sa o mai rezolv si pe asta deoarece analizele de toxoplasmoza se platesc iar medicamentele sunt foarte scumpe...sunt destul de strsat si din cate am inteles eu chiar nu e de gluma cu asa ceva....

daca cineva stie ceva despre toxoplasmoza sau daca ma poate ajuta cu ceva orice este binevenit in cazul meu poate sa o faca la e mail

valentin19c@yahoo.com

sau la nr de tel 0726397236

va rog nu ma parasiti acum cand imi este mai greu!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doresc la toata lumea care mi a fost alaturi si cei care au incercat sa ma ajute fie doar cu un sfat sau o sugestie sarbatori fericire sa aibe un Craciun plin de bucurii multa sanatate si fericire!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multa putere,dragoste de viata si sanatate iti doresc valentin.

Craciun fericit!Suntem alaturi de tine! :blink:

 

va multumesc din suflet ca imi sunteti alaturi o sa ma rog sa va dea Dumnezeu multa sanatate si fericire!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va multumesc din suflet ca imi sunteti alaturi o sa ma rog sa va dea Dumnezeu multa sanatate si fericire!!!

 

Din nou singur...nu ma simt prea bine....nu stiu de ce.........

 

Din nou singur...nu ma simt prea bine....nu stiu de ce.........

mi e teama sa nu fie de la toxoplasmoza....ca eu nu iau nici un fel de tratament deoarece sunt sarbatorile si nu prea sunt medici in spital abia dupa sarbatori o sa ma duc la spital...credeti ca e bine ca stau acasa bolnav fara tratament?????

am nevoie de ajutor....cum o sa mi permit sa mi cumpar tratamentul?????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Valentin,LA MULTI ANI!

Acum,ca anul vechi a trecut si am intrat intr-o noua etapa,iti urez sanatate,bucurii si SPERANTA!Speranta ca viata iti va oferi surprize din cele mai placute,prieteni sinceri,familie iubitoare!Asa ca fruntea sus,sa vedem ce mai primim si de la anul nou!

La multi ani si sanatate tuturor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Valentin,LA MULTI ANI!

Acum,ca anul vechi a trecut si am intrat intr-o noua etapa,iti urez sanatate,bucurii si SPERANTA!Speranta ca viata iti va oferi surprize din cele mai placute,prieteni sinceri,familie iubitoare!Asa ca fruntea sus,sa vedem ce mai primim si de la anul nou!

La multi ani si sanatate tuturor!

 

 

La Multi Ani pentru toata lumea care imi este alaturi....

din pacate medicul de familie imi da medicamentele dar si asa costa intre 40-50 lei pe luna si eu am un venit de numai 200 lei lunar...imi este imposibil sa ma descurc cu banii astia....ca mai am si eu nevoie de mancare ..si alte necesitati...sper sa gasim o rezolvare impreuna!!!! va multumesc din suflet!!!

cine vrea sa ma ajute ma poate gasi la nr de tel 0726397236

sau e mail

valentin19c@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La multi ani Valentin!

Medicul de familie iti da compensat sau gratuit

 

 

singur din nou.......mi am facut analize si la spitalul colentina...si este cert medicii de la fundeni au avut dreptate am o toxoplasmoza pe care din pacate nu o pot trata deoarece nu mi mai permit...mi am platit analizele care in mod normal ar fi trebuit sa fie gratuite asta este viata.......toti avem un destin pe care trebuie sa l urma,...

medicul de familie nu mi da retete gratuite doar compensate dar si asa costa prea mult pentru mine.....

multa sanatate va doresc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
singur din nou.......mi am facut analize si la spitalul colentina...si este cert medicii de la fundeni au avut dreptate am o toxoplasmoza pe care din pacate nu o pot trata deoarece nu mi mai permit...mi am platit analizele care in mod normal ar fi trebuit sa fie gratuite asta este viata.......toti avem un destin pe care trebuie sa l urma,...

medicul de familie nu mi da retete gratuite doar compensate dar si asa costa prea mult pentru mine.....

multa sanatate va doresc!

 

 

din pacate rezultatele la analizele facute la spitalul colentina sau confirmat...am toxoplasmoza am nevoie de ajutor...analize medicamente totul se plateste nu stiu ce o sa fac......ce o sa se intample cu viata mea....mi a mai ramas doar credinta in Dumnezeu...nu ma simt nici prea bine va scriu acest mesaj ca o ultima speranta pentru mine cei care vor sa ma ajute o pot face la nr de tel 0726397236 sau la e mail

valentin19c@yahoo.com si la inceput este si adresa mea de acasa...va rog ajutati ma nu ma lasati sa mor in singuratate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Valentin,LA MULTI ANI!

Acum,ca anul vechi a trecut si am intrat intr-o noua etapa,iti urez sanatate,bucurii si SPERANTA!Speranta ca viata iti va oferi surprize din cele mai placute,prieteni sinceri,familie iubitoare!Asa ca fruntea sus,sa vedem ce mai primim si de la anul nou!

La multi ani si sanatate tuturor!

 

 

 

nu mai stiu ce sa mai spun...de doua zile sunt foarte speriat deoarece am simptome noi de fapt una singura si anume ca simt chiar in crestetul capului o arsura ...asa m am trezit dimineata si nu stiu ce sa fac unde sa ma duc ca fara bani nu ma baga nici un medic in seama in romania se moare cu zile...............nu stiu ce ma mai poate salva acum...sunt disperat...am nevoie urgent de un sfat sau o sugestie deoarece nu ma simt nici prea bine....

nr meu de telefon este 0726397236 si e mail

valentin19c@yahoo.com

ati ramas ultima mea speranta va rog ajutati ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×