Sari la conținut
Forum Roportal
valentin_vl

Un sfat, o sugestie, un mic ajutor daca se poate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Om avea curaj sa il ajutam si cu ceva bani?

 

Uite, eu si Mina-Xena renuntam la un dezmat intr-o vineri seara si donam banii...

 

Daca-mi permiteti voi fi cea care iau in continuare legatura cu el.

Voi renunta si eu la ce pot, mi-as dori din suflet sa-l ajut. Era binisor pentru ca toate treburile si le face singur. Inclusiv mersul la Bucuresti si mancarea zilnica. I-am propus sa ne-ntalnim si voi incerca sa tin legatura cu el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca-mi permiteti voi fi cea care iau in continuare legatura cu el .

Voi renunta si eu la ce pot , mi-as dori din suflet sa-l ajut . Era binisor pentru ca toate treburile si le face singur . Inclusiv mersul la Bucuresti si mancarea zilnica . I-am propus sa ne-ntalnim si voi incerca sa tin legatura cu el .

 

Camelia, daca tot tii legatura cu el, te rog, da-mi o adresa unde pot trimite banii.

Am vazut acum ca si-a lasat adresa, deci pot sa-i trimit direct.

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Otilioara si toti cei interesati, am luat iarasi legatura telefonic cu Valentin si mi-a spus ca mandatul postal este singura metoda prin care poate primii banii, deoarece nu are nici-un cont bancar. Mi-a spus "Cine ar da bani pentru mine?"

Oricum probabil ca va va multumii personal tuturor, cand ajunge acasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru inceput sa ma prezint numele meu este Valentin

am 24 de ani si sunt din Rm Valcea.

 

Buna Valentin!

Sunt Puiu, si acum am descoperit apelul tau. Nu esti singur in lupta ta. Te inteleg foarte bine. Si eu am diverse afectiuni.

Si un chef nebun de viata. Pricepi?

Recunosc ca am avut si eu momente de crize cumplite ce tin de indoiala mai mult, indoiala despre sine.

Cel mai important e sa nu cedezi niciodata in fata propriei suferinte, sa ignori necazul propriu.

Dragul meu, razi, zambeste, cauta mereu hazul din orice, asa vei trece mai lesne peste clipele grele.

Iti urez din suflet sanatate!

 

p.s. Pentru bucuresteni:

Se ofera cineva sa adune cat poate fiecare sa contribuie, ca ajutor ptr Valentin?

Contactati-ma

Editat de nightwish
editat la cerere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Otilioara si toti cei interesati, am luat iarasi legatura telefonic cu Valentin si mi-a spus ca mandatul postal este singura metoda prin care poate primii banii, deoarece nu are nici-un cont bancar. Mi-a spus "Cine ar da bani pentru mine?"

Oricum probabil ca va va multumii personal tuturor, cand ajunge acasa.

 

Bine si mandat postal... momentan nu este in Valcea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De dimineata era in Bucuresti pentru nu stiu ce referat pentru comisie, dar voi mai lua zilele astea legatura cu el si poate sambata ajung si eu in Buc si eventual daca sunt doritori ma-ntalnesc cu ei si ma-ntorc cu bani, daca nu nu-i bai se pot trimite si prin mandat postal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandeam ca poate este plecat pentru un timp mai indelungat.

In cazul asta problema se rezolva mult mai repede, cand va ajunge acasa va avea si mandatul meu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De dimineata era in Bucuresti pentru nu stiu ce referat pentru comisie, dar voi mai lua zilele astea legatura cu el si poate sambata ajung si eu in Buc si eventual daca sunt doritori ma-ntalnesc cu ei si ma-ntorc cu bani, daca nu nu-i bai se pot trimite si prin mandat postal.

Tocmai i-am lasat un mesaj pe messenger.

Sper sa-mi raspunda cand va dori.

Eu stau cam mereu on-line.

 

Daca ajungi prin Bucuresti, da un beep. ok?

Sper ca mai ai numarul meu.

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Valentin, te rog spune-mi daca ai vreo filiala de Banca Ion Tiriac (cu un money gram) pe langa tine, pt ca de aici nu am cum sa trimit altfel .

Oricum, inainte o sa-ti dau un telefon.

Sanatate si curaj!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Valentin, te rog spune-mi daca ai vreo filiala de Banca Ion Tiriac (cu un money gram) pe langa tine, pt ca de aici nu am cum sa trimit altfel .

Oricum, inainte o sa-ti dau un telefon.

Sanatate si curaj!!!

 

Sa fiu sincer nu stiu daca exista vreo reprezentanta Ion Tiriac... Nu m-a interesat acest lucru... Valcea e un oras european, ma gandesc ca ar trebui sa fie.... Azi am fost la Spitalul Fundeni, sa-mi iau un referat, nu mi-am facut nici o analiza chiar daca nu ma simt prea bine si le-am explicat acest lucru doctorilor de acolo.... Anxietatea trebuie sa fie de vina... Nu mai iau nici un fel de tratament pentru anxietate..... Am o programare pe data de 20 decembrie pentru analize... Mi-au zis ca atunci o sa fac un control tomograf, ca nu am mai facut de 3 ani si astea se fac cam la 3 ani si o punctie medulara... Doar atat mi-au zis... Ma gandesc ca aceste analize sa nu-mi strice sarbatorile de iarna... Ma gandesc cu groaza ca, daca ceva nu iese bine, o sa ma interneze in spital chiar de sarbatori... Nu vreau sa ma gandesc la asa ceva... O sa merg la Biserica si o sa ma rog ca toate sa se termine cu bine!!! Am trecut prin atatea de unul singur... am inteles ca viata trebuie traita asa cum este ea. Acum imi aduc aminte de regretatul Florian Pitis care spunea "traieste-ti fiecare zi ca si cum ar fi ultima". Si eu asta incerc sa fac... sa nu ma gandesc la viitor, la ziua de maine!

Va multumesc la toata lumea pentru sprijn... o sa ma rog la Dumnezeu, sa va dea multa sanatate si fericire!!!!

MULTUMESC DIN SUFLET!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×