Sari la conținut
Forum Roportal
valentin_vl

Un sfat, o sugestie, un mic ajutor daca se poate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Valentin, ma voi interesa eu pentru tine si promit sa-ti dau un raspuns cand ne vom intalni. :huh:

Fruntea sus, de astazi nu mai esti singur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de fapt ce vrei, sau poate nu te exprimi cum trebuie...

explica'ne ce boala ai, de ce esti singur, de ce nu ai prieteni...

Daca ai nevoie de ajutor financiar, spune, putem face si asta, legal...

Nu inspiri incredere pt ca ai lasat date de contact pe un forum... pare o gluma proasta facuta cuiva... sper din suflet sa nu fie asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu inteleg de fapt ce vrei, sau poate nu te exprimi cum trebuie...

explica'ne ce boala ai, de ce esti singur, de ce nu ai prieteni...

Daca ai nevoie de ajutor financiar, spune, putem face si asta, legal...

Nu inspiri incredere pt ca ai lasat date de contact pe un forum... pare o gluma proasta facuta cuiva... sper din suflet sa nu fie asa.

 

 

 

Totusi nu inteleg cum puteti sa credeti asa ceva despre mine..........sunt intr o situatie disperata am lasat toate datele de contact pentru ca sunt disperat nu mai am nici o speranta ca imi va fi bine......nu mai stiu ce sa mai fac...ce tratamente sa mai iau ...si la ce spital sa mai merg.....pentru orice eventualitate pentru cei care nu cred tot ce am spus o sa postez pe forum si acte doveditoare in original.....imi pare sincer rau daca credeti asta despre mine....daca sunteti din Ramnicu Valcea v as ruga din suflet sa mi faceti o vizita sa va convingeti ca este adevarat....nu am nimic de ascuns si nu o sa ascund niciodata nimic....imi pare sincer rau ca oamenii au o parere proasta despre mine.....puteti sa va interesati si la spitalul fundeni si asa va convingeti ca totul este adevarat....

nu mai stiu nici eu cum sa ma exprim poate din cauza ca sunt prea bolnav...nu mai pot.....sunt prea singur trist si deprimat...de ce nu incercati sa mi dati un tel sa vorbim...cred ca mi ar prinde foarte bine sa vorbesc cu cineva in aceste momente

eu pe langa faptul ca am forma asta de cancer Boala Hodgking mai am si o stare de anxietate asa spun medicii care imi da simtome destul de ciudate si anume am un tiuit in cap din luna martie...am tot luat la medicamente in special xanax si lexotanil dar nu prea m au ajutat asa mult....din aceasta cauza am stari de panica...de agitatie...tahicardie la inima si cateodata am impresia ca o sa fac un accident cerebral de la tiuitul asta...nu stiu ce mi se intampla....de ce am simtomele astea..pe medicii de la Fundeni i am rugat sa mi faca un tomograf dar nu au vrut..mi au dat cateva pastile si atat....acum am o programare abia pe 20....sper sa rezist pana atunci sa nu patesc ceva rau....

sunt singur cred eu din cauza ca sunt prea bolnav sa mai am prieteni....ma parasit toata lumea.....ies in orash singur...ma plimb singur.....la spital tot singur ma duc si cel mai probabil tot singur o sa si mor...din pacate asta este viata mea reala.....nu doresc absolut nimanui sa aiba o viata ca a mea.....

va multumesc din suflet pentru parerea dvs......

va astept sa stam de vorba sa va convingeti ca va inselati si ca intradevar totul este adevarat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu inteleg de fapt ce vrei, sau poate nu te exprimi cum trebuie...

explica'ne ce boala ai, de ce esti singur, de ce nu ai prieteni...

Daca ai nevoie de ajutor financiar, spune, putem face si asta, legal...

Nu inspiri incredere pt ca ai lasat date de contact pe un forum... pare o gluma proasta facuta cuiva... sper din suflet sa nu fie asa.

 

 

 

 

Nu stiu de ce incep sa ma simt mai rau....pe zi ce trece simt ca slabesc tot mai mult...sunt speriat si agitat....

nu stiu ce sa mai fac....nu vreau sa mor.....vreau o speranta de viata o minune de la Dumnezeu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt Dumnezeu, omule, nu mai deschide atatea teme, ca nu faci decat sa alungi oamenii... Iti inteleg disperarea, dar nu exagera, te rog. Ai deschis pana si la Diaspora!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Agitatia ta vine din teama ta in fata bolii, din incapacitatea de a accepta si a lupta. Starea depresivo-anxioasa o poti ''trata'' cu mai multa intredere mai ales in tine. In timp vei reveni pe linie normalului si te vei amuza poate de cate temeri ai acum. Imi permit sa-ti dau si pe acesta cale un sfat: Scoate-ti suferinta din minte si cauta pozitivul din orice. Sanatate Valentine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×