Sari la conținut
Forum Roportal
octavia_sib

am nevoie de ajutor, urgent

Postări Recomandate

mey si eu nevoie de un sfat...am gresit...am prieten de o luna, ne cunoastem de mai mult timp...el este in bucuresti, iar eu in sibiu. ne intelegem foarte bine, ne potrivim de minune...doar ca saptamana trecuta am fost la el in buc pe weekend si vineri a fost totul super mishto si ok...sambata planuisem sa iesim in club...pe ziua el a avut treaba iar eu m`am dus shopping...i`am si cumparat un cadou...cand ne`am intalnit mi`a zis ca e obosit si ca se simte un pic rau...atunci am zis ca nu mai mergem in club si ca stam acasa...dar eu vroiam sa ma duc...asa ca i`am zis ca m`as duce si mi`a zis sa ma duc ca nu e nici o problema...ca dupaia sa`mi reproseze...clar a fost vina mea.trecem peste partea asta, weekend`ul acesta la fel, vineri toate bune si frumoase...sambata...nu stiu din ce motiv s`a suparat pe mine...am stat langa el 3 ore si vorbeam cu el si nu ma baga in seama, am inceput sa plang...m`am dus pe balcon sa`l las sa se clameze am zis ca poate`i trece...degeaba...nici un rezultat! m`am enervat si mi`am facut bagaju` si am plecat la un prieten...dar dupa 10 minute dupa ce am iesit pe usa mi`a parut rau si am vrut sa ma intorc, dar nu mi`a raspuns... :o: asa ca am plecat...m`a sunat sa vada daca am unde sa dorm i`am zis ca da...dar as vrea sa ma intorc la el...mi`a inchis telefonu`...duminica urma sa ma duc acasa...din pacate am pierdut autocaru`...asa ca am fost nevoita sa mai raman o zi....dar nu aveam unde...si am hotarat sa nu`l sun sa`i spun ca n`am unde pt ca zicea ca am facut`o intentionat...si m`am dus la niste prieteni de familie...mai pe seara l`am sunat si i`am zis ca vrea sa ne vedem, i`am explicat ce s`a intamplat...si s`a suparat ca nu am apelat la el...si am inceput sa plang, a zis ca nu vrea sa ma mai auda plangand sa ma calmez...si ca e mai bine sa nu ne vedem...deci...rugamintea mea este sa`mi spuneti ce as putea face sa ma ierte...il iubesc si nu vreau sa`l pierd...P.S. weekend`ul acesta trebuia sa vina el la sibiu...vreau ca acest lucru sa se si intample...asa ca va rog sa ma ajutati repede cu niste sfaturi :-s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×