Jump to content
Forum Roportal
Laura26

Brac pierdut

Recommended Posts

Am pierdut un Brac German maro, femela, in zona Militari - Uverturii - Virtutii. Are un ham rosu si un neg pe urechea stanga, o cheama Deea. Am pierdut-o marti seara, pe 4 septembrie. Putea ajunge pana la Gorjului sau Politehnica, sunt zone in care am fost de multe ori cu ea. Va rog mult in caz ca o vede sau o gaseste cineva sa ma anunte aici pe forum sau pe mail: laura_dnsc@yahoo.com

l28refvl1.th.jpg

Am pierdut un Brac German maro, femela, in zona Militari - Uverturii - Virtutii. Are un ham rosu si un neg pe urechea stanga, o cheama Deea. Am pierdut-o marti seara, pe 4 septembrie. Putea ajunge pana la Gorjului sau Politehnica, sunt zone in care am fost de multe ori cu ea. Va rog mult in caz ca o vede sau o gaseste cineva sa ma anunte aici pe forum sau pe mail: laura_dnsc@yahoo.com

l28refvl1.th.jpg

de urgenta trebuie cautata la ecarisaj chiajna.

program 9,30-11,30 de luni pana vineri.

sambata nu se elibereaza cainii.

atentie!!!

ii tin numai 7 zile.

du-te repede acolo, poate o gasesti si o iei luni.

succes!

daca nu stii cum sa ajungi intri pe net si cauti ecarisaj, apoi pe una din pagini, parca 2 sau 3 asesti harta amanuntita.

asa am gasit si eu locul. este foarte explicit.

dar repede ca trece timpul!

de urgenta trebuie cautata la ecarisaj chiajna.

program 9,30-11,30 de luni pana vineri.

sambata nu se elibereaza cainii.

atentie!!!

ii tin numai 7 zile.

du-te repede acolo, poate o gasesti si o iei luni.

succes!

daca nu stii cum sa ajungi intri pe net si cauti ecarisaj, apoi pe una din pagini, parca 2 sau 3 asesti harta amanuntita.

asa am gasit si eu locul. este foarte explicit.

dar repede ca trece timpul!

Multumesc frumos. Am sunat la ei deja a 2-a zi dupa ce a disparut.Mi-au spus ca nu au facut razii in zona si ca oricum nu iau caini de rasa. Dar o sa mai sun la ei si o sa ma duc luni pana acolo. Multumesc inca o data pt. sfat

Multumesc frumos. Am sunat la ei deja a 2-a zi dupa ce a disparut.Mi-au spus ca nu au facut razii in zona si ca oricum nu iau caini de rasa. Dar o sa mai sun la ei si o sa ma duc luni pana acolo. Multumesc inca o data pt. sfat

eu zic sa te duci oricum pentru ca am vazut un airdale terriere acolo.

nu lasa nici o posibilitate. eu am gasit catelusa pe care o cautam, dar mi-am facut un afis cu poza ei si cu numerele mele de telefon sa le las acolo, in caz ca o gasesc sa ma sune.

inca o data succes!

Guest
This topic is now closed to further replies.