Sari la conținut
Forum Roportal
olly0101

instalare webcam fara cd

Postări Recomandate

Download driver: http://www.ednet-gmbh.de/?lang=en&page...amp;artnr=87200Un search pe Google poate rezolva multe. :doh:

 

Bine ca ti-a mers tie search-ul mai repede :roll:

 

 

 

 

 

 

 

buna ma poti ajuta si pe mine??

 

buna ma ajuta si pe mine cineva plsss........ am webcam microsoft....si am primit cd cand l'am cumparat....si l'am instalat si dupa cateva luni l'am pierdut......si mi'am instalat windowsu din nou si nu stiu ce sa fac ca nu il mai gasesc:|...ma poate ajuta cineva cu un program ceva pe mess??....add roxi_opss_gff plsss moot:*:*::*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna ma poti ajuta si pe mine??

 

buna ma ajuta si pe mine cineva plsss........ am webcam microsoft....si am primit cd cand l'am cumparat....si l'am instalat si dupa cateva luni l'am pierdut......si mi'am instalat windowsu din nou si nu stiu ce sa fac ca nu il mai gasesc:|...ma poate ajuta cineva cu un program ceva pe mess??....add roxi_opss_gff plsss moot:*:*::*

pai zi modelul webcam-ului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut as vrea sa imi spuneti si mie ceva.... am un web-cam WT-I605 si nu mai pot sa il instalez ma intrebam daca pot sa il instalez fara cd direct asa va rog sa ma ajutati daca stiti... :cheer:

 

 

 

 

sal incerc sa instalaez si eu web-cam ca mi-am instalat din nou windows-ul si cand dau sa instalez driverul pe la jumate imi spune ca nu a trecut de testarea siglei windows va rog s a ma ajutati cat mai repede am nevoie de el mssss

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca sunt mai multe modele de webcam de acest, aici ai drivere pentru toate : http://www.vimicro.com/english/download_n.htm

 

 

:fish:

Nu imi place foarte mult sa corectez "figurile" din scrierea altora.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu nevoie urgenta de ajutor....am nevoie sa instalez camera web dar nu am cd de instalare si wnici cutia in care o fost webul....dar pe el scrie 350k pixels....si am cautat pe google dar nu am gasit instalarea....si am nevoiede ea....daca ma poate ajuta cineva va rog....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×